in

ŞaşkınŞaşkın

10 Pratik ve Kolay Meyve Yeme Yöntemi

10 Pratik ve Kolay Meyve Yeme Yöntemi

Çoğu meyvenin nasıl yendiği çocukluk döneminde öğrenilir. Sürekli yediğiniz meyveleri çocukken gördüğünüz yöntemlerle yemeyi öğrenirsiniz fakat işin doğrusu öğrendiğiniz yöntem olmayabilir. Yıllar sonra bile doğru yeme şeklini öğrendiğiniz bir çok yiyecek olur. Meyvelerin yeme şekli yöreden yöreye bile değişir. Aslında her meyvenin pratik ve kolay bir yemek şekli var. Bu yöntemleri öğrendiğinizde meyveleri yıllardır yanlış yediğinizi görürsünüz.

Öğrenmenin yaşı ve zamanı yok. Yıllardır yediğiniz bir çok meyvenin pratik ve kolay bir yeme şekli var. Youtuber Berk Coşkun 10 meyvenin pratik ve kolay yeme şeklini gösteren güzel bir video hazırlamış. Bu yöntemler gerçekten basit ve işe yarar yöntemler. Berk’e bu videosu için teşekkür ediyoruz.

YANLIŞ YEDİĞİMİZ 10 MEYVE! (Pipetle Çilek Yemek, İple Karpuz Kesmek, Elle Ananas Soymak)

Bu videomda sizlere meyveleri yemenin pratik yöntemlerini ve kolay yollarını gösterdim, denerken beni hatırlayın! 🙂 Taklit Videolarımı izlemek için: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkinJVRiILiJNefz-sIxLddjszA-VALWC Şarkılar ve Remix’lerimi izlemek için: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkinJVRiILiLi3srHav_YxO00850JoF_I Youtube Özel Videolarımı izlemek için: https://www.youtube.com/playlist?list=PLkinJVRiILiJoDuvmWrtbWEWDvWtNTSBr Kanala abone olmayı unutmayın 😉 Berk Coşkun ➤ Instagram : berkcoskun ➤ Twitter : berkcoskunmusic ? iletişim: berk@wovie.com.tr

https://www.youtube.com/watch?v=thBUIEat6OU

Genetiğinin Değiştirildiğini Bilmediğiniz 10 MEYVE

Puan ver

youtuber-brooke-houts-kopegini-doverken-cektigi-videoyu-montajlamadan-yayinlayinca-polis-sorusturma-baslatti

Youtuber Brooke Houts Köpeğini Döverken Çektiği Videoyu Montajlamadan Yayınlayınca Polis Soruşturma Başlattı.

kafalar-kanali-1-milyon-tl-range-rover-verme-yarismasi-yapti-kiskirma-kazan

Kafalar Kanalı 1 Milyon TL Range Rover Verme Yarışması Yaptı: Kışkırma Kazan.