in

29 TEMMUZ HAFTASI VEDİK ASTROLOJİ

29 TEMMUZ HAFTASI VEDİK ASTROLOJİ

Temmuz da bitiyor. Ağustos ayına girerken bakalım yeni ay bize neleri getirecek? Farklı farklı astrologlardan yorumları dinledik bile belki. Gelin bir de Vedik Astrolojisine göre bu hafta bizi neler bekliyor ona göz atalım?

29 TEMMUZ HAFTASI VEDİK ASTROLOJİ

31 temmuz da başlayacak ve 1 Ağustos sabah erken saatlerde tamamlanacak Vedik astrolojiye göre Yengeç burcunda ve Pushyami yıldızının 14 derecesinde yeni ay döngüsü yaşayacağız. *** Yeni Ay’ın yıldızı Pushyami ilahi bilgeliği temsil eder. Bu yıldız iyi çabalarla gelen karmalarımızı güçlendirirken, inançlarımızı sınar ve dua ve dileklerimizin gücünü artırır.

Vedik Astrolojisi nedir?

Vedik Astrolojisi diğer adı ile Hint Astrolojisi, astroloji yolculuğunu ruhunuz vasıtasıyla yapan, ruh ve bedeni bir bütün olarak algılayan, sonuç alırken kaderi, karmayı, ruhunuzun kendi labirentlerini de sistemin içine dahil eden eski ve kadim bir astroloji türüdür.

Diğer astroloji türlerinden farklı olarak özel matematiksel hesaplar, farklı bir astronomik detay kullanır. Modern astrolojinin bir kolu değildir. Özgün bir astroloji türüdür.

Vedik Astrolojisinde dinlemeniz gereken burç ay burcunuzdur. Peki Ay burcu nasıl hesaplanır. Onedio’nun paylaşmış olduğu linkteki yöntemi kullanarak ay burcunuzu bulabilirsiniz.

Önemli Not: Ay burcu Yükselen burç değildir!

Kişiliğinizi Doğrudan Yöneten Ay Burcu Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Ay burcu: güneş burçlarından farklılaşan ve doğduğunuzda Ay’ın bulunduğu aya göre hesaplanan burcunuzdur. Hemen herkes burcunu ve yükselenini bilir. Peki Ay burcunuzu biliyor musunuz? Son dönemde popüler olan Ay burcu nedir nasıl hesaplanır, ay burcunuzu nasıl öğrenirsiniz ve yeni burcunuzun özellikleri nedir diye merak ediyorsanız, buyurun içeriğe.

Puan ver

toplu-tasima-araclari-bakteri-kayniyor

Toplu Taşıma Araçları Bakteri Kaynıyor.

Arabanızı Yaz Sıcağından Korumanın 15 Yöntemi.