in

üzgünüzgün

Acun Ilıcalı Trafik Kazası Geçirdi! Sağlık Durumu Hakkında Gelişmeler

Acun Ilıcalı Trafik Kazası Geçirdi! Sağlık Durumu Hakkında Son Gelişmeler

TV8’in sahibi ve eğlence programlarının yapımcısı Acun, dün gece saatlerinde ciddi bir trafik kazası geçirdi. Trafik kazası; arabasının tekerinin patlayıp, arabayı bariyerlere çarpmasıyla meydana gelmiş. Sağlık durumunun iyi olduğunu Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Acun’a geçmiş olsun diyoruz.

Acun demişken bu sene getirdiği yeni konsept yarışmayı daha eğlenceli hale de getirmiş. Onu da paylaşmak istedik! O ses Türkiye’yi bu sene daha büyük keyifle izliyoruz. İşte karşınızda yeni konsept:

#OSesTürkiye yeni sezonu bu akşam 20.00’de @tv8 ‘de başlıyor. Yarışmacılarımıza ve jürimize başarılar diliyorum 🙂 @osesturkiye @sedasayan @hadise @beyazitozturk26 @muratboz

66k Likes, 2,788 Comments – Acun Ilıcalı (@acunilicali) on Instagram: “#OSesTürkiye yeni sezonu bu akşam 20.00’de @tv8 ‘de başlıyor. Yarışmacılarımıza ve jürimize…”

https://www.instagram.com/p/B3PSPXAlLsy/

Acun işi için ne zorluklara katlanıyor. Bu kaza ne ki! Ki çalışkanlığını çok da takdir ettiğimiz bir insan o! Anas Batur bir uçak yolculuğuna şahit oluyor ve geldiği nokta bu! https://sosyalpopi.com/enes-batur-acun-ilicali-ile-survivor-adasina-yaptigi-14-saatlik-ucak-yolculugunda-cildirdi/

Puan ver

blank

The Post Kanalının 2019 Yılında Yaptığı En İyi Şakalar.

blank

Recep İvedik 6 Vizyona Girmek İçin Gün Sayıyor!