in

ŞaşkınŞaşkın

Acun Şeyma’nın Cüretkar Festival Dansı Paylaşımı İçin Ne Dedi?

Acun Şeyma’nın cüretkar festival dansı paylaşımı için ne dedi? Daha önceki paylaşımı okuyanlar hatırlayacaktır, Şeyma Subaşı burning man festivalinde mayosuyla nefes kesen bir dans videosunu instagramda hikaye olarak paylaşmıştı. Bunun üzerine gözler Acun’a döndü. Acun’un daha önceden dekolte giyimle ilgili yaptığı yorumlar akla geldi. 2008 yılında eski eşiyle yaptığı ropörtajda Acun Ilıcalı’nın “Evli Kadın Dekolte Giyinmez” şeklinde yaptığı bir açıklama var.

10 yıl da ne değişti de o günkü düşünceleri değişti. O zaman akıllara şu soru geliyor. Zeynep Ilıcalı’yı Şeyma Subaşı’ndan daha mı çok seviyordu da kıskanıyordu. Şeyma Subaşı hem dekolte giyiniyor hem evli hem de bir anne. Biz, evli kadınların dekolte giyinemeyeceğini düşünmüyoruz. Hatta evli olup dekolte giyinen kadınlara haksızlık yaptığını düşünüyoruz. Bir de Acun Ilıcalı böyle düşünürken şu an değişen ne onu merak ediyoruz?

Burning man festivalındeki Şeyma Subaşı’nın nefes kesen dansı:

#seymasubasi #burningman2018 festivalinden paylaşımlarına devam ediyor

777 Likes, 313 Comments – Magazin Gündemi (@magazin.gundemii) on Instagram: “#seymasubasi #burningman2018 festivalinden paylaşımlarına devam ediyor”

2008 yılında Acun Ilıcalı’nın Gülşen Yüksel ile 2008 yılında yaptığı o röportaj..

Evli Kadın Dekolte Gİyinmez!

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Flaş! Kenan Işık Hayata Döndü !

İnsanlık Tarihinin En Güçlü Kadını Hakkında Bilinmeyen 10 İlginç Gerçek!