in

ŞaşkınŞaşkın

Acun’a Ortak Olan Ünlü İsme Çok Şaşıracaksınız!

Acun’a Ortak Olan Ünlü İsme Çok Şaşıracaksınız!

TV8 zarar ettiği için Acun’un Ferit Şahenk ile yaptığı görüşmeler basına yansımıştı. Hatta Acun ve Şeyma’nın boşanma sebebi de bu tartışmalar yüzünden olduğu söylenmişti. Sonuçta söylentiler ne kadar doğru bilmiyoruz ama Acun’un TV8’i almakla maddi olarak bir çöküş yaşadığı yani aslında çok da karlı bir iş olmadığı konuşulmuştu. Şimdi ise TV8’e ortaklık konusunda yeni bir isim duyuyoruz. Acun’a Ortak Olan Ünlü İsme Çok Şaşıracaksınız! Aslında isim çok da yeni değil. Magazinlerden tanıdığımız, olaylı ilişkileriyle gündeme düşen Uğur Akkuş.

Bu gün A&S Yatırım Holding’in Hukuk departmanından yapılan açıklamaya göre; Uğur Akkuş‘un Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğü holdingin, TV8’in yüzde 57’sini satın aldığı belirtilmiş.

Açıklamada, ortaklığa ilişkin lansmanın yakın zamanda tüm basına yapılacağı ifade edilerek, yeni ortaklığın özellikle Orta Doğu’da ses getireceği belirtildi.

Açıklamaya göre, A&S Yatırım Holdingin finansmanını Körfezli fonlardan sağladığı ortaklığın, Orta Doğu’ya açılarak büyüyeceği belirtildi.

Ne kadar doğru bir yatırım bunu bize daha çok Uğur Akkuş’a zaman gösterecek.. https://www.msn.com/tr-tr/yasam/yeni/uğur-akkuş-acun-ilıcalının-kanalı-tv8e-ortak-oldu/ar-AAFWG95?ocid=spartandhp

Uğur Akkuş ve Ebru Şallı İlişkisi

Uğur Akkuş’u biz ilk Teknede Ebru Şallı ile el ele fotoğrafları magazin basınına sızdığında tanımıştık. Çünkü sıradan bir ilişki değildi. Ortada bir aldatma vardı. Hem eşine şiddet uygulayan hem de aldatan bir erkek vardı. Çünkü televizyonlardan öğrendiğimize göre Uğur Akkuş’un eşi Gonca Akkuş TV’den öğrenmiş eşinin Ebru Şallı ile birlikte olduğunu ve boşanma gibi bir niyetleri yokmuş bir de Gonca Akkuş hamileymiş! Son zamanlarda ilişkileri ile gündeme gelmeyen çift bir ara evleneceklerini söylemişlerdi. https://onedio.com/haber/herkes-buyuk-bir-merak-icinde-tv8-in-yeni-buyuk-hissedari-ve-ebru-salli-nin-sevgilisi-ugur-akkus-kimdir-882940

Şimdi ise evlenecek olmaları ile ilgili hiç bir haber yok! https://sosyalpopi.com/ebru-salli-ve-ugur-akkus-iliskisinde-flas-evlilik-aciklamasi/ Acaba evlenmekten vaz mı geçtiler? Yoksa ayrıldılar da magazine mi yansımadı. Bir de acaba Uğur Akkuş boşanabildi mi?

Puan ver

İşine Geldiği Gibi Diyet Yapan Kız Arkadaş! Size de Tanıdık Geldi mi?

Bu Gün İş Başı Yapan Böyle İnsanlarla Karşılaşabilirsiniz!