in

SinirliSinirli ŞaşkınŞaşkın

Amerika’dan Başka Yerde Göremeyeceğiniz 19 Şey

Amerika’dan Başka Yerde Göremeyeceğiniz 19 Şey

Rüya ülke Amerika! Filmlerde izlediğimiz Amerika’da aslında, diğer ülkelerde olmayan 19 şey var. Olumlu bak kanalı Amerika’dan başka yerde göremeyeceğiniz 19 şeyi derlemiş. Eğer bir gün orada yaşamayı düşünürseniz bunları bilmeniz gerekiyor. Yaşamayacak olsanız da bilin ki genel kültür olsun:)

Amerikalılar, ülkelerini çok seviyorlar. Herkes ülkesini çok sever ama onların sevgilerini göstermeleri biraz daha farklı. Sanki bununla övünür gibi ülkelerinden Büyük Amerika diye bahsederler. Mesela Büyük Çin ya da Büyük Rusya diye duymamışsınızdır.

Videoda bahsedilmemiş ama en azından bizim ülkemizden farklı olarak Amerika’da askerlik maaşlıdır. Yani para kazanmak için askerlik yaparsın. Biz de her Türk Asker doğar diye slogan bile vardır. Aslında ülkesini sevmek ölümü göze almaktır bizde.

Neyse gelin olumlu bakın o videosunu izleyelim:

https://www.youtube.com/watch?v=01GHD_wNqc0

Amerikan ajanı olmak isteyenleri de bu yazımızı okumaya davet ediyoruz. Kimler amerikan ajanı olmak ister bakalım? https://sosyalpopi.com/amerikan-ajani-olmak-isteyenler-icin-bu-ilan-kacmaz/ Amerikan ajanı olmak için aslında sadece bu özelliklerinizin olması yeterli. 🙂

Rapor

Puanla

Pasifik Okyanusu’nda Türkiye’nin 5 Katı Büyüklüğünde Dünyanın Yedinci Kıtası Bulundu.

Erkekler İzlemesin

Hiç Bir Erkeğin Bilmemesi Gereken 25 Tüyo! Yok Artık Diyeceksiniz!