in

SinirliSinirli ŞaşkınŞaşkın

Amerika’dan Başka Yerde Göremeyeceğiniz 19 Şey

Amerika’dan Başka Yerde Göremeyeceğiniz 19 Şey

Rüya ülke Amerika! Filmlerde izlediğimiz Amerika’da aslında, diğer ülkelerde olmayan 19 şey var. Olumlu bak kanalı Amerika’dan başka yerde göremeyeceğiniz 19 şeyi derlemiş. Eğer bir gün orada yaşamayı düşünürseniz bunları bilmeniz gerekiyor. Yaşamayacak olsanız da bilin ki genel kültür olsun:)

Amerikalılar, ülkelerini çok seviyorlar. Herkes ülkesini çok sever ama onların sevgilerini göstermeleri biraz daha farklı. Sanki bununla övünür gibi ülkelerinden Büyük Amerika diye bahsederler. Mesela Büyük Çin ya da Büyük Rusya diye duymamışsınızdır.

Videoda bahsedilmemiş ama en azından bizim ülkemizden farklı olarak Amerika’da askerlik maaşlıdır. Yani para kazanmak için askerlik yaparsın. Biz de her Türk Asker doğar diye slogan bile vardır. Aslında ülkesini sevmek ölümü göze almaktır bizde.

Neyse gelin olumlu bakın o videosunu izleyelim:

ABD Dışında Göremeyeceğiniz 19 Şey

Dünyanın geri kalanına göre, Amerikalılar en sevdikleri filmden McDonald’s a kadar her şeylerini dünyaya ihraç ediyorlar. Ancak, Amerika’yı ziyaret etmeden Amerika’ya dair her şeyi bilebileceğinizi düşünüyorsanız tekrar düşünün derim. Çünkü, ABD’nin yalnızca kendisine ayırdığı şeyler de var. Mesela, köpeğinizle giderseniz, yemeğinizden kalanları size bir köpek poşetinde vermeyecek bir restoran neredeyse yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=01GHD_wNqc0

Amerikan ajanı olmak isteyenleri de bu yazımızı okumaya davet ediyoruz. Kimler amerikan ajanı olmak ister bakalım? https://sosyalpopi.com/amerikan-ajani-olmak-isteyenler-icin-bu-ilan-kacmaz/ Amerikan ajanı olmak için aslında sadece bu özelliklerinizin olması yeterli. 🙂

Bahar Çelik tarafından yazılmıştır.

Pasifik Okyanusu’nda Türkiye’nin 5 Katı Büyüklüğünde Dünyanın Yedinci Kıtası Bulundu.

Erkekler İzlemesin

Hiç Bir Erkeğin Bilmemesi Gereken 25 Tüyo! Yok Artık Diyeceksiniz!