in

Ankara’da Yaşanan Tren Kazası Ve Ayrıntıları Hakkında Şok Gelişmeler

Ankara’da Yaşanan Tren Kazası Ve Ayrıntıları Hakkında Şok Gelişmeler.. Bu sabah kötü bir haberle uyandık. Hızlı tren kazası… Bu ilk değil ama oluş şekli itibarıyla ilk. Kazanın oluş şekli; Kılavuz treni ile Yüksek hızlı tren “Marşandiz” durağında kafa kafaya çarpışıyor. Kılavuz treninin 2 makinistinden biri hayatını kaybediyor, diğeri ise ağır yaralı. Yüksek hızlı trenin iki makinisti de hayatını kaybediyor. Gencecik makinistler. İlk 3 vagon kazadan etkileniyor. Toplamda 6 yolcu ile birlikte 9 kişi hayatını kaybediyor. Kaza durakta olduğu için, ilk vagonun arkası havalanıyor ve köprüye çarpıyor. Enkaz altında kalanlar da oluyor. Çok çok büyük bir kaza yani.. Kazanın sebebi ilk belirlemelere göre sinyalizasyon hatası. Tabi ilerleyen günlerde daha net açıklamalar gelecektir. Şimdi sosyal medyada neler paylaşılmış ona bakalım..

internethaber.com on Twitter

Ankara’da Yüksek Hızlı Tren ile banliyö treni çarpıştı! KAZANIN SEBEBİ ORTAYA ÇIKTI >>> https://t.co/tDhevXhnne #trenkazası

Görüntüler korkunç…

Bu iddia umarız doğru değildir. Öyle ise felaket bekleniyormuş zaten…:(

soL Haber on Twitter

Makina mühendislerinden kazanın nedeniyle ilgili çok önemli iddia #Ankara #trenkazası https://t.co/A7Kfo1AEDn

Ankara’da hızlı tren kazası #Ankara’da sabah saatlerinde #Ankara-#Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren, Marşandiz istasyonuna girişi esnasında raylarda bulunan kılavuz #tren ile çarpıştı. 📸: Mehmet Ali Özcan #anadoluajansi #anadoluagency

1,540 Likes, 27 Comments – Anadolu Ajansı (@anadoluajansi) on Instagram: “Ankara’da hızlı tren kazası #Ankara’da sabah saatlerinde #Ankara-#Konya seferini yapan Yüksek…”

Trenin yukarıdan görünüşü..
Trenin yandan görünüşü…

Çok büyük acı.. Hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.. Kaza esnasında trende bulunanlara da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılbaşı Hediyeleri İçin Hayat Kurtaracak Öneriler

Sessiz Sedasız Boşanan Ünlü Çift Hayranlarını Üzdü!!