in

Araba Alırken Gereksiz Tavsiyelerde Bulunarak Tercihlerinize Karışan İnsan Tipleri?

Araba Alırken Gereksiz Tavsiyelerde Bulunarak Tercihlerinize Karışan İnsan Tipleri?

Araba alırken güvendiğimiz birinin önerilerini dikkate almakta yarar var. Arabayla ilgili beklentilerimiz ve arabayı nasıl kullanacağımız tercihimizi belirlemede etkilidir. Araba işinden anlayan insanlar bize teknik konularda yön gösterici olmalıdır. Araç tipi, renk, motor gücü, yakıt tipi, aksesuar gibi özellikler alıcının kişisel tercihleridir.

Araba Alırken Tavsiyede Bulunan Gereksiz Arkadaş

Bitmediler bitmediler… Üstelik her yerdeler… ► En Çok İzlenen Skeçler: https://goo.gl/QI5bNy ► En Yeni Skeçler: https://goo.gl/4g1ieX ► Tüm Skeç Videoları: https://goo.gl/T7oX3N Daha fazla video, daha fazla komedi! Kanalıma Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ShJ9uS Sosyal Medya Sayfalarını Takip Etmek için: https://www.facebook.com/tahsinhasoglu https://twitter.com/tahsinhasoglu https://www.instagram.com/tahsinhasoglu Gül ne olursan ol yine gül ► http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=tahsinhasoglu

https://www.youtube.com/watch?v=jnbWdU91LgU

Bütün bunlara rağmen araba alırken çevremizde ki bazı insanlar alacağımız arabanın marka, model, renk ve diğer özelliklerine karışıp kendi tercihlerini uygulatmaya zorlar. Ve sonunda başkalarının tercihlerini uyguladığımızda mutlu olamayız. tahsin hasoğlu, Youtube kanalında araba alırken tavsiyede bulunan gereksiz insanlarla ilgili güzel bir skeç hazırlamış. İzledikten sonra videoyu puanlamayı unutmayın.

En Az Sorun Çıkaran Arabanın Markasına İnanamayacaksınız!

Puan ver

blank

Hindistan, Ayın Karanlık Yüzeyine Gerçekleştirdiği İniş Denemesinde Başarısız mı oldu?

blank

Sınırın Sıfır Noktasında Nöbet Tutan Mehmetçik’ten “Kalem Kılıçtan Daha Keskindir” Mesajı.