in

Arabanızı Yaz Sıcağından Korumanın 15 Yöntemi.

Arabanızı Yaz Sıcağından Korumanın 15 Yöntemi.

Yaz mevsiminde arabaya bindiğinizde önce araç içerisinde ki sıcak hava bunaltır. Arabanızda dokunduğunuz bir çok yer yakıcı bir sıcaklığa sahiptir. Arabanızın camlarını ve klimasını hızlı bir şekilde açıp, bir an önce serinlemesi için çaba gösterirsiniz. Ama bu rahatsız edici durumdur.

Yaz sıcaklarında karşımıza çıkan bu sorunun bir çözümü olmalı. Evet, arabanızı sıcak havadan korumanın 15 yöntemi var. Bu yöntemleri uygulayarak sıcak havanın etkilerinden arabanızı koruyabilirsiniz. OLUMLU BAK kanalı arabanızı yaz sıcağından korumanızı sağlayacak 15 yöntemi öğreten güzel bir video hazırlamış. Bu yöntemleri öğrenerek arabanızı yaz sıcağından koruyabilirsiniz.

Arabanızı Yaz Sıcağından Korumanız İçin 15 Tüyo

Aracınızın kışın daha fazla sevgi ve özene ihtiyaç duyduğunu inkâr edemeyiz. Ama hey! Bu, yaz mevsiminde rahatlayıp arabanızın bakımını ihmal edebileceğiniz anlamına gelmez! Yaz güneşi arabanızı yakmakla kalmaz, aynı zamanda çok kötü bir kokuya da sebep olabilir. Bu sorunu çözmek için, havalandırma deliklerine kurutma makinesi mendili koyun.


OLUMLU BAK

Puan ver

blank

29 TEMMUZ HAFTASI VEDİK ASTROLOJİ

spiker-ertem-sener-ile-efsane-pes-2019-maci

Spiker Ertem Şener İle Efsane Pes 2019 Maçı.