in

AlkışAlkış

Arda Turan’a Hakim’in Veremediği Cezayı O Kadın Kesti: Ece Üner!

Arda Turan’a Hakim’in Veremediği Cezayı O Kadın Kesti: Ece Üner!

Daha önce gördünüz haber bültenlerinde fakat dikkatinizi çekmedi belki. Ama kadınlara şiddetin arttığı son dönemlerde Arda Turan’ın şartlı beraatine en güzel tepkiyi o verdi. İşte Ece Üner ve Turan’a cezasını kestiği o sözleri.

Valla, 10 numara yorum!!! Tebrik ederim Ece Üner’i de, show haber’i de👏👏👏Budur. Ötesi, berisi, ama’sı yoktur… (Parke boya derken geç gördüm, olsun yine de paylaşıyorum. Bu haberi yayına hazırlayanları da kutluyorum. En kolayı, suya sabuna dokunmadan yorumsuz-tavırsız vermekti. Onlar öyle yapmamış. Helal!💫✌️👍)

52.2k Likes, 1,712 Comments – Ayse Arman (@armanayse) on Instagram: “Valla, 10 numara yorum!!! Tebrik ederim Ece Üner’i de, show haber’i de👏👏👏Budur. Ötesi, berisi,…”

https://www.instagram.com/p/B2T2A7dHQbm/

Arda Turan Neden Mahkemelik Oldu?

Arda Turan hamile eşi evdeyken bir gece klubüne gider ve orada Berkay’ın eşine sarkıntılık eder. Bunu duyan Berkay Arda Turan’a tepki gösterir. Bunun üzerine Arda Turan Berkay’a yumruk atar. Hastaneye kaldırılan Berkay’a özür dilemeye giden Turan, ruhsatsız tabancasıyla (buradan sonrasını meçhul) hastanede odasına kadar gider.

Olay bildiğimiz kadarıyla böyle.. Olayda Arda Turan’ın işlediği suçlar şu şekilde:

  • Taciz
  • Şiddet
  • Ruhsatsız silah taşımak

Aldığı ceza ise 2 yıl 8 ay 15 gün. O da 5 yıl içinde başka bir suça karışırsa o suçuna eklenecek süre. Yani 5 yıl içinde suç işlemezse yukarıdaki maddelerin de hiç bir önemi yok! Sonra oturup düşünüyoruz Emine Bulut nasıl öldürüldü diye sahte göz yaşları döküyoruz. Biz tacize susuyoruz, şiddete susuyoruz ve ruhsatsız silah taşımaya susuyoruz. Çünkü bu olanları duyuyoruz ve susuyoruz. Duymadıklarımız ise öldürülüyor. Öldürüldükten sonra haberini alıyoruz. Ama bu yürekli kadınlarımız oldukça biz hep dimdik ayakta kalacağız!

Ece Üner Kimdir?

1981 yılında doğan haberci ve sunucu Ece Üner, bir dönem CNN Türk’te genel müdürlük yapan Dinç Üner’in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Paris’te Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel’de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim alan Üner, uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonra Habertürk’e geçmiş ve orada haberciliğe devam etmektedir. Günümüzde Habertürk’te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Arda Turan ile Berkay’ın yaşadığı olayın sahne arkası için bu linke bakabilirsiniz: https://sosyalpopi.com/berkay-arda-turan-davasinda-flas-gelisme/

Bahar Çelik tarafından yazılmıştır.

Kızlar İçin 35 Harika Güzellik Önerisi.

1 Yaş Bebek Nasıl Beslenmeli?