in

üzgünüzgün

Aslı Enver ‘den Kötü Haber !

İstanbullu Gelin dizisiyle gönüllere kazınan Aslı Enver, evli bir adamla ilişki yaşıyor iddialarına çok sert tepki gösterdi. Enver, instagram hesabında yaptığı açıklamada haberi yayınlayan kişiler hakkında hukuki işlem başlatılacağını söyledi.

“BENİ DE AİLEMİ DE CİDDİ DERECEDE ÜZÜYOR”

Aslı Enver bu iddialara karşı suskunluğunu bozdu. Instagram hesabından açıklama yapan ünlü oyuncu, “Bugüne kadar asla doğruluk payı olmayan, çirkin iddialarla yapılan, ayrılık sebebi olarak gösterilen hiçbir haber için açıklama yapmadım. Ancak devamlı evli ve çocuklu kişilerle adımı kullanarak, gerçeklik payı olmayan ‘iddia edildi’ denilerek haberler yapılması artık beni de ailemi de ciddi derece üzüyor ve yıpratıyor. Bu haberi ortaya atan Instagram hesabı ve gazeteci ile ilgili de hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız. Bundan sonra bu tarz tüm asılsız haberler için de hukuki hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim.”açıklamasını yaptı.

#1

l i a on Twitter

Aslı Enver ayrılığın arkasından sizin beklediğiniz gibi polemiklere girmeyince,gece klüplerinin müdavimi olmayınca, ona buna laf atmayınca, hemen ardından birileriyle yakınlaşmıyınca hazmedemediniz. Alışık değilsiniz tabii kaliteli, işinde gücünde olan insanlara.

  #2

  TelevizyonDünyası on Twitter

  Aslı Enver, evli bir iş adamıyla ilişkisi olduğu iddialarını yalanladı. Sosyal medya hesabında açıklama yapan güzel oyuncu, bu tarz haberleri yapanlarla ilgili hukuki işlemleri başlatacağını da ayrıca belirtti.

   Puanla

   1 puan
   Oyla Downvote

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Yükleniyor...

   0

   Yorumlar

   0 Yorumlar

   Gıdalarla Cilt Bakımı Ve Makyaj Nasıl Yapılır.

   Ajda Pekkan ‘dan İyi Haber !