in

ŞaşkınŞaşkın

Aslıhan Doğan Turan Baba Evine mi Döndü?

Aslıhan Doğan Turan Baba Evine mi Döndü? Berkay’ın eşine tacizde bulunan Arda Turan tarafında sular durulmuyor. Aslıhan Doğan ne kadar eşinin arkasında da dursa Aslıhan Doğan’ın babası buna izin vermedi. Olay gecesi Arda Turan eve gitmeden önce Özlem Ada Şahin’in Aslıhan Doğan’ı araması ve olayları anlatması üzerine 8 buçuk aylık hamile olan Aslıhan, sinir krizi geçirmiş ve Arda Turan eve geldiğinde titreye titreye ağlarken bulmuş. Bunun üzerine Sabri Doğan, kızını alıp kendi evine götürmüş Arda Turan’a da doğum olana kadar kızım benim evimde kalacak demiş.

Bu arada Arda Turan hakkında 12 yıla kadar hapis cezası talebi var bu konuyla ilgili. Eğlenen bir kadına kocası yanında olsun olmasın tacizde bulunmanın suçu bu olmalıydı sadece ki burada hem kadını taciz ediyor hem de kocasının burnunu kırıyor. Yani aslında affedilir bir yanı yok Arda Turan’nın..

Aslıhan Doğan ne kadar eşinin arkasında dursa da içeride fırtınalar koptuğu belli. Aslıhana’a bebeğini sağlıkla kucağına almasını diliyoruz.

View this post on Instagram

#ardaturan #aslıhandoğan

A post shared by Magazin Günlüğü (@magazingunlugu) on

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Ünlü Sunucu Banyoda Düştü!! Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı! Sağlık Durumu Şimdi Nasıl?

En Çok Evlenen Ünlüyü Duyunca Siz de Çok Şaşıracaksınız!