in

Avengers Endgame Filmiyle İlgili Sandığınızdan Çok Daha Önemli Olan 10 An!

Avengers Endgame Filmi Nedir? Avengers Endgame Filmiyle İlgili Çok Önemli 10 An!

İlgiyle takip ettiğimiz duymadım DEME! kanalı Avengers Endgame Filmiyle İlgili Çok Önemli Olan 10 Anı ortaya koyan güzel bir video hazırlamış. Bilgilendirici bu güzel videoyu izlediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız.

Avengers Endgame’de Sandığınızdan Çok Daha Önemli Olan 10 An!

Avengers Endgame’de Sandığınızdan Çok Daha Önemli Olan 10 An! ► İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız… ► duymadım DEME! olarak size YouTube’da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler 🙂 Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.

Avengers: Endgame Filmi Nedir?

Avengers: Endgame, Marvel Comics’in İntikamcılar adlı süper kahraman grubundan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen ABD yapımı süper kahraman filmi. Bu film Avengers filminin devamı niteliğinde ve finalini yapan bir film

Film, 26 Nisan 2019’da vizyona girdi.

Avengers: Endgame Filmini Kaç Kişi İzledi:

Avengers:Endgame, Türkiye’de gösterimde olduğu 407 lokasyonda 1 hafta içerisinde 1 milyon 834 bin 802 kişi izledi. Toplamda 32 milyon 978 bin 496 lira gelir elde edildi.

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Türkiye’nin En Çok İzlenen Mikrofonu Sarı Mikrofon Kanalı Ve Sarı Mikrofon’un Son Videosu.

Bill Gates Ve Kankası Warren Buffett Dünyanın En Büyük İki Zengini: Bill Gates Dostluğun Anısına Anlamlı Bir Video Hazırlatmış.