in

Ayhan Sicimoğlu Kimdir? En Son Videosunu İzle

Ayhan Sicimoğlu Kimdir? En Son Videosunu İzle

Ayhan Sicimoğlu

Ayhan Sinan Sicimoğlu, Türk müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı. Özellikle çeşitli televizyon kanallarında hem yapımcılığını hem sunuculuğunu üstlendiği gezi-kültür programlarıyla geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Latin müziği konusunda üniversite yıllarından beri araştırmalar yapmakta ve performanslar sergilemektedir. Türkiye’nin en önde gelen perküsyon sanatçılarından biridir.

Ayhan Sicimoğlu Kimdir?

yhan Sinan Sicimoğlu, 25 Ağustos 1950 yılında Niğde’de doğmuştur. Kayseri’lidir. Talas Amerikan Koleji’nde ortaokul ve Tarsus Amerikan Koleji’nde lise öğrenimini yaptı.

Hacettepe Üniversitesi ve Temel Bilimler Fakültesi’nde ekonomi eğitimi almıştır. Ayhan Sinan Sicimoğlu, Türk müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısıdır.

Çeşitli televizyon kanallarında yapımcılığını hem sunuculuğunu kendisi üstlendiği gezi programlarıyla geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Latin müziği konusunda üniversite yıllarından beri araştırmalar yapmakta ve performanslar sergilemektedir. Türkiye’nin en önde gelen perküsyon sanatçılarından biridir. Üniversiteden sonra fotoğraf ve film bölümlerinde okumak için İngiltere’ye gitmiştir. Daha sonra ise moda fotoğrafçılığı yapmak için Roma’ya gitmiş ve 4 sene orada yaşamıştır. 1981’de döndükten sonra da New York’a yerleşmiştir.

Youtube kanalında yetmişbine yakın abonesi bulunmaktadır.

Puan ver

blank

Sanatçi Haluk Levent Lösemi Hastası Bünyamin’in en Büyük Hayalini Gerçekleştirmesini sağladı.

blank

Sosyal Medyanın Gücü Adına! Bir Günde 2 milyon takipçi Kazandı.