in

AşkAşk

Ayrılıklarıyla Hayranlarını Üzen Ünlü Çift Geri mi Barıştı?

Ayrılıklarıyla hayranlarını üzen ünlü çift geri mi barıştı? Bir barışan bir ayrılan ekranların en çok dikkat çeken çifti, Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılığına hayranları hem çok şaşırmış hem de çok üzülmüşlerdi!

Birbirine bu kadar yakışan bir çift, kesin nazar değiyordur onlara..

Fakat Gazete Magazinin instagram hesabından yaptığı açıklamaya göre, çiftin barışmış olma ihtimali çok yüksek.. TV8’in Gel Konuşalım adlı programının Ünlü Sunucusu, Murat Boz’un yakın arkadaşı olan Acun Ilıcalı’nın söylediğinden yola çıkarak “kesin barışmışlardır” diye bir kanıda bulundu. Gazete Magazin de bu haberi instagramdan böyle duyurdu..

#aslıenver #muratboz #acunilicali #gelkonuşalım

1,120 Likes, 169 Comments – Magazin Gündemi (@magazin.gundemii) on Instagram: “#aslıenver #muratboz #acunilicali #gelkonuşalım”

Umarız barışmışlardır.. Biz de çok yakıştırıyoruz bu çifti ama bir ayrıl bir barış bizler de yorulmaya başladık.. Evlenin, çoluk çocuğa karışın onlarla gündem olun, madem gündem malzemesi yapmak istiyorsunuz..

Evlendiler, ev aldılar, ay çocukları oldu, çocukları olmuyor galiba vah vah tüh tüh diye diye biz sizi konuşuruz yine de…

Bakalım gelecek günler bize ne gösterecek?

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Üzerine Ateş Eden Oyuncak Askerle Trollenen Kedinin Komik Anları :)

Elon Musk’a Rakip Bir Türk Kadını!