in

AşkAşk

Babasıyla Maç İzlerken Korkan Küçük Kıza Eskişehirspor Taraftarı Bakın Nasıl Bir Güzellik Yapıyor.

Hepimizin çocukken çok sevdiği bir şey

Bir maçı tribünden izlemek çok zevklidir. Aynı duyguyu yaşayan insanların toplu olarak aynı heyecanı yaşaması görülmesi gereken bir durumdur. Taraftarlar birlik, beraberlik ve birbirlerine kenetlenmiş gibi hareket ederler. Takımın attığı gole mutluluk içerisinde inanılmaz tepkiyle sevgisini göstermek de var. Yenen gole kızdığı için küfür eden de.

Fanatik her baba bir gün çocuğunu maça götürme hayali kurar. Birlikte tribünden maçı izleme hayali kurar. Tribünlerde yaşananlar maça birlikte gitme olayında baba da doğal olarak tedirginlik yaratır.

Eskişehirspor taraftarı bir baba kızını maça götürmüş. Minik kız tribünde ki gürültüden korkmuş. Taraftar çocuğun durumunu farketmiş olacak ki; çocukların çok sevdiği “mini mini bir kuş…” şarkısını hep bir ağızdan söyleyerek güzellik yapıyor.

Eskişehirspor taraftarını bu güzel ve duyarlı davranışları için tebrik ediyor, darısı diğer takım taraftarlarına diyoruz.

Deplasmanda Oluşan Sesten Ürken Minik Taraftara Göre Tezahürat Yapan Eskişehirspor Taraftarları @cezmikaloriferfutbol

80k Likes, 614 Comments – Cezmi Kalorifer (@cezmikalorifer) on Instagram: “Deplasmanda Oluşan Sesten Ürken Minik Taraftara Göre Tezahürat Yapan Eskişehirspor Taraftarları…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnanılmaz Bir Kaza: Havaya Fırlayan Motorsiklet Adamı Bir Anda Yere Serdi.

Her Gün Bir Tane Avakado Yersek Ne Olur?