in

Başak, Enes Batur’u Aldattı mı?

Başak, Enes Batur’u Aldattı mı? Enes Batur ile Başak Karahan ayrıldı. Bu ayrılığın üzerine sadece yok olmadı, ortak karar gibi şeyler söylediler. Ama herkes çok merak etti gerçekten sebebini. Orkun Işıtmak, bu durumu fırsat bilip Başak Karahan’ı yalan makinasına bağladı ve ona Enes Batur ile ilgili sorular sordu. Ve merak edilen her şeyi tüm samimiyetiyle cevapladı.

ENES BATUR’LA NEDEN AYRILDINIZ? (Kirli Çamaşırlar) ft. Başak Karahan

Siz istediniz, ısrarla istediniz, sürekli yorumlarda darladınız, DMler attınız. Biz YİNE imkansızı başardık ve bu sefer de Yalan Makinesi’ne BAŞAK KARAHAN’ı konuk aldık! Tişörtlerim : http://www.orkdes.com Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz! 3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner : https://youtu.be/ynR-hWBxkbg Manken Kız İstemek!: https://youtu.be/FIYzkOFJAr0 Sidik Yarışı ft.

Başak Karahan’ı izledikten sonra Enes Batur’u da merak ettik! Ama Enes Batur, Başak Karahan kadar net cevaplar vermedi. Ama çok eğleneceksiniz bu videoda da… Orkun ile Enes’in yüzleşmesini de izleyeceğiniz keyifli bir video olmuş.. Reynmen ile aralarındaki kavga ne oldu? Barıştılar mı? Tüm doğrular bu videoda..

ENES BATUR YALAN MAKİNESİNDE! (Kirli Çamaşırlar)

Siz istediniz , biz yaptık. ENES BATUR YALAN MAKİNESİNDE! Tişörtlerim : http://www.orkdes.com Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz! 3.5TL Dürüm Döner vs. 55TL Döner : https://youtu.be/ynR-hWBxkbg Manken Kız İstemek!: https://youtu.be/FIYzkOFJAr0 Sidik Yarışı ft. Berkcan Güven : https://youtu.be/5dSR_h9hUUM İrem Sak ile Gülmeme Challenge : https://youtu.be/3pxxvRTeQbQ Yemekte Miyiz?

Enes Batur da Orkun Işıtmak’a sorular sordu.. Çünkü Enes Batur bir şartla kabul etmişti yalan makinasına bağlanmayı. O şartta makinaya Orkun Işıtmak’ı bağlamaktı. Bakalım Orkun ne kadar doğru söylemiş. Hep başkaları mı terleyecek? Azıcık da Orkun terlesin…

ENES BATUR VS ORKUN IŞITMAK (Yalan Makinesi)

Ben Enes Batur , Yalan Makinası Kirli Çamaşırlar Serisinde Orkun Işıtmak’ı sorguladım oda beni sorguladı söylediği yalanlar gün yüzüne çıktı yalancı mı yoksa doğru dürüst bir insan mı ? , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

Videoları izlerken hem çok eğlendik hem de merak ettiklerimizi öğrendik 🙂 İzlemenizi tavsiye ediyoruz…

Puan ver

blank

Yetenek Çocuk Yaşta Keşfedilmeli: Gözlerinize İnanamayacaksınız, Bu Çocuk Çok Yetenekli.

blank

Benzinli Araç Yerine Elektrikli Araçlar Yaygınlaşsa Nasıl Olurdu?