in

Basit Bir Fikir Sayesinde Zengin Olan Milyonerler

Basit Bir Fikir Sayesinde Zengin Olan Milyonerler

Her şey keşfedildi zaten keşfedecek ne kaldı ki diyenleri çok duyarız. Bu insanlar hayatın zor olduğunu düşünüp motivasyonlarını düşüren insanlardır aslında. Yeni bir fikir istiyorsak öncelikle basit diye düşündüğümüz fakat aslında hayatımızda ne kadar önemli yer kapladığına bakmalıyız. Bir de önce kendimiz yaptığımız işin gerekliliğine inanmalıyız. Eğer gerekliliğine inanmıyorsak başkalarını, o işin gerekliliğine ikna edemeyiz.

Olumlu Bak kanalı çok ilginç ve basit bir fikir sayesinde zengin olan milyonerleri derlemiş bizler için.

Basit Bir Fikir Sayesinde Zengin Olan Milyonerler

Etrafınıza baktığınızda, zengin olmak için evrensel bir yöntem olmadığını görürsünüz. Bazen en çılgın fikirler bile büyük bir başarıya ulaşıp sizi milyoner yapabilir. İşe anlatacağımız 12 sıradan insan da yaratıcılıkları, gözlem yetenekleri ya da sadece şanslarının yaver gitmesi sonucunda milyoner oldular. 90’lı yıllarda, bir havayolunda rezervasyon yöneticiliği yapan Joy Mangano, sıradan paspaslardan bıkmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=5WQtt0mbQk0

Eğer bir fikriniz var ise ne olduğunun bir önemi yok, önemli olan bir an önce harekete geçmeniz. Önemli olan insanları bu fikrinizin gerekliliğine inandırmak.

Olumlu bak kanalı bizlerle böyle verimli videolar paylaşıyor hem bizlere fikir veriyor hem de motivasyon kaynağımız oluyor.

Mesela daha önceden paylaşmış olduğu kolay yoldan zengin olmanın sırrını verdiği o video! Piyango’dan para kazanmak: https://sosyalpopi.com/14-kez-piyango-kazanan-adam-sirrini-acikliyor/

Puan ver

youtuber-meryem-can-ve-muratabigf-sahte-kavga-yapti,-en-cok-pislik-cikaran-daha-cok-takipci-kazandi!

Youtuber Meryem Can ve MuratAbiGF’nin Sahte Kavgası; En Çok Bağıran Daha Çok Takipçi Kazandı!

blank

Fenomen Çiftin Dillere Destan Düğünü! Rüya Gibi Düğünden İşte O Kareler