in

Bayanlar, “Bugün Nasıl Makyaj Yapsam?” Derdine Son.

Bayanlar, “Bugün Nasıl Makyaj Yapsam?” Derdine Son. makyajmidedin dedin youtube kanalından son makyaj videosu

makyajmidedin

Merhaba millet 🙂 Ben Ayşegül. “makyajmidedin” Youtube kanalıma hoşgeldiniz! Bu kanalda farklı konseptlerdeki makyajlarımın uygulamalarını bulacaksınız. Aynı zamanda sohbetimize ortak olacaksınız. Dönem dönem yaptığım eğlenceli işbirlikleri ve etiket videolarından bahsetmiyorum bile 🙂 İlginizi çekerse kanalıma hemen abone olabilirsiniz – http://bit.ly/1prLDhk – ve sizin için paylaştıklarımı izlemeye başlayabilirsiniz.

makyajmidedin dedin kanalının hakkında vermiş olduğu bilgileri aşağıdadır.

Merhaba millet 🙂 Ben Ayşegül. “makyajmidedin” Youtube kanalıma hoşgeldiniz! Bu kanalda farklı konseptlerdeki makyajlarımın uygulamalarını bulacaksınız. Aynı zamanda sohbetimize ortak olacaksınız. Dönem dönem yaptığım eğlenceli işbirlikleri ve etiket videolarından bahsetmiyorum bile 🙂 İlginizi çekerse kanalıma hemen abone olabilirsiniz – http://bit.ly/1prLDhk – ve sizin için paylaştıklarımı izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca günlük makyaj paylaşımlarım ve ürünler hakkındaki yorumlarım için Instagram blogumu da takip edebilirsiniz http://instagram.com/makyajmidedin Görüşmek üzere ays

Bugün nasıl makyaj yapsam konusu bayanların en önemli sorunlarından. makyajmidedin kanalının sahibi Ayşegül farklı konseptte makyaj uygulamaları yaparak takipçilerine paylaşıyor. Böylece bayanların makyaj derdine önemli katkı sağlıyor. Kanalın abone sayısı giderek artmakta olup, şu anda 300 bin aboneye sahip.


Puanla

62 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bugün Hangi Yemeği Yapsam Diye Düşünmeye Son!

Halit Ergenç Trafik Magandaları Tarafından Saldırıya Uğradı.