in

Behzat Ç. Bomba Gibi Döndü! 1. Bölüm İncelemesini ve 2. Bölüm Tahminlerini İzleyelim

Behzat Ç. Bomba Gibi Döndü! 1. Bölüm İncelemesini ve 2. Bölüm Tahminlerini İzleyelim

Bir Ankara Polisiyesi uzun bir hasretten sonra izleyenlerin ısrarına dayanamadı ve döndü. Peki yeni bölümler eskisi gibi heyecanla izleniyor mu? Yoksa daha mı iyi oldu? Eğer henüz başlamadıysanız Behzat Ç.’nin 1. bölümün incelemesi ve 2. bölüm tahminlerini izleyelim..

AGA CİNAYET VAR 3 (Behzat Ç. 1. Bölüm İnceleme 2. Bölüm Tahmin) ?

BehzatÇ yayında ?? Hoş geldin Başkomiser! Yayınlandığı dönemde tüm Türkiye’deki yalnızları aynı sahneye ağlatan, aynı karaktere güldüren, aynı umudu aşılayan… Uzun lafın kısası: Aynı anı yaşatan efsane dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, yeni sezonuyla şimdi sadece BluTV’de! Behzat Ç. Yeni sezon 1. bölüm yayınlandı! Blu TV’de yayınlanan dizinin 1.

Senarist Kimdir?

Senarist, dizi eleştirmenliğiyle tanıdığımız bir fenomen. Aslında youtube’da daha önceden de varmış fakat adını değiştirmiş. Oldukça güzel dizi/film değerlendirmeleri yapıyor. İzlemeye başlayınca siz de bağımlısı olacaksınız. Bu arada gerçek adı Murat Yılmaz, yıllar önce HollyTürk adında açmış olduğu kanalın adını değiştirmiş ve senarist yapmış. Geleceğin umut vaad eden fenomenlerinden biri o! Hem keyifli sohbetiyle hem de yerinde yorumlarıyla bundan sonra hep takip etmek isteyeceksiniz. Tavsiye edilir.

Puan ver

blank

İngilizce Öğreten 10 Film

blank

Simpson Dizisi Geleceği Nasıl Tahmin Ediyor?