in

AşkAşk

Beklenen Film Upgrade – STEM Bu Gün Vizyonlarda!

Beklenen film Upgrade – STEM bu gün vizyonlarda! Bir çip ile insanüstü özelliklere sahip olsaydınız ne yapardınız? Eğer karınız 4 adam tarafından öldürülmemişse bunun cevabı oldukça karışık. Ama eğer böyle bir olay yaşandıysa bu gücünüzü onlardan intikam almak için kullanırdınız. Film de tam olarak böyle bir hikayeyi işlemiş. Aksiyon ve bilim kurgunun bir arada olduğu bu filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz.

Filmin Konusu

Yakın bir gelecekte teknoloji hayatın her anına egemen olduğunda bile Grey Trace (Logan Marshall-Green) bu yeni düzene teslim olmamış, işleri elinden geldiğince kendi kas gücüyle, mekanik olarak halletmeye devam etmiş bir adamdır. Ancak günün birinde çok sevdiği karısı Asha’nın (Melanie Vallejo) 4 kişinin saldırısı sonucu öldürülmesi ve kendisinin omurilik felci geçirmesiyle, yavaş ve acı dolu bir ölümü beklemekten başka bir çaresi kalmaz. Yine de günün birinde kendisini ziyaret eden bir mucidin icadı ona umut olur. STEM adı verilen çip sayesinde sadece yeniden ayağa kalkmakla yetinmeyen Grey, STEM’in üstün işlemci gücü sayesinde insanüstü yetenek ve güce sahip olur. Artık tek amacı, karısını öldürenlerden intikamını almak olacaktır.

IMDB puanı 7.6 olan filmi izlerken nefesinizi tutacaksınız ve belki hayaller kuracaksınız. Mevcut durumumda insanüstü güçlere sahip olsam neler yapardım diye..

İzleyenlerde genellikle yaratıcı bir kurgusu olduğundan ve bizlere gelecekte ne olacağını sunar bir hava yarattığından beklentilerimizi yükselten bu film için heyecanla bekliyoruz.

Film hakkında yorumlar..

Film, sosyal medyada daha çok yankı bulacağa benziyor.

İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler 🙂

Puanla

1 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

İskandinavların Dünyadaki En Mutlu İnsanlar Olmasının 7 Sebebi

Bedellide Büyük Müjde!!