in

üzgünüzgün

Beklenen Fırtına Gerçekleşti! Bir milyon Kişi Şehri Terk Etmeli

Beklenen Fırtına Gerçekleşti! Bir milyon Kişinin Şehri Terk Etmesi Bekleniyor

Japonya’da beklenen Hagibis fırtınası gerçekleşti. Bir milyon kişinin şehri terk etmesi gerektiği söyleniyor. Çok korkunç değil mi? Filmlerdeki gibi ve ama film değil gerçek!

Super Typhoon Hagibis hits Japan #prayforjapan / Japon’yada süper tayfundan görüntüler

Merhaba, KocaKarı olarak gezdiğimiz yeni şehirleri, hayatın heyecanını ve sevdiğimiz şarkıları kendi sesimizden sizinle paylaşıyoruz. Kanalımıza abone olmak için lütfen tıklayınız https://www.youtube.com/channel/UCkRv-pSjpGNXpEMSXINABuw?view_as=subscriber?sub_confirmation=1 KOCA KARI kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=YI48x3aKnf4

Doğa karşısında o kadar çaresiziz ki yapabileceğimiz hiç bir şey yok. O yüzden doğamızı korumak için bu kadar uğraşıyoruz. O yüzden küresel ısınmaya karşı savaş veriyoruz. Görüntülerde de gördüğümüz gibi… Süper tayfunun etkisiyle ağaçlar kökünden sökülmüş, yapılar havada uçuyor. O koca koca kamyonların devrilmesi de çok korkunç değil mi?

Tayfun gelmeden önce biliniyormuş ve insanlara sokağa çıkmamaları gerektiği bilgisi verilmiş. Hatta insanlara yaşadıkları şehirleri terk etmeleri söyleniyor. Çünkü çok daha şiddetlisi bekleniyormuş. Dualarımız Japonya ile! Umarız can kaybı yaşanmadan büyük tayfundan kurtulurlar.

Bahar Çelik tarafından yazılmıştır.

Köpeklerini Kaybeden Enes Batur’un Yeni Köpeği Alfa İle Eğlenceli Vakitleri.

The Post Kanalının 2019 Yılında Yaptığı En İyi Şakalar.