in

Benzinli Araç Yerine Elektrikli Araçlar Yaygınlaşsa Nasıl Olurdu?

Benzinli Araç Yerine Elektrikli Araçlar Yaygınlaşsa Nasıl Olurdu? Benzin parası belimizi yeterince büküyorken aslında çok daha fazlası benzinli araba.. Çevreye zararlı.. O yüzden elektrikli araçların yaygınlaşması hem doğa için hem de bütçemiz için gerçekten çok iyi olacak.. Çok iyi olacak diyoruz çünkü daha yaygınlaşması çok mümkün görünmüyor: fiyatlar can yakıyor..

Hadi fiyatı düştü, aldık diyelim… Bu arabalar şoförsüz.. O da çok güzel.. Trafikte sıkıştığımızda oturup belki bir şeyler izleyip ya da kitap okuyabileceğiz.. Hatta sabah işe giderken arabada kahvaltı yapacağız hem de kimseyi rahatsız etmeden.. Rüya gibi değil mi?

Ama uzaktan yönetilebilen bu arabalar bir hackerın saldırısına maruz kalırsa ne olur hiç düşündünüz mü? Kötü niyetli bir hacker biz arabanın içindeyken birden hızlanıyor ve freni devre dışı bırakıyor.. 🙂 Muhakkak bir çözümü vardır bunun da. Belki de çok fazla Amerikan filmi izlememek gerekiyor. Yoksa böyle kötü ihtimalleri düşünüyoruz..

Barış Özcan, namı değer youtuber.. Çok sevdiğimiz youtuber Barış Özcan, Amerika’da yaşıyor. Ve 2019 yılı hedeflerinden biri de Tesla almak(mış). Tabi hedeflerini gerçekleştirebilme imkanı olduğu için 2019’a girer girmez bir tesla alıyor ve bizlerle tesla deneyimini paylaşıyor.. Gerçekten muhteşem bir araba.. Biz de o deneyimini sizlerle paylaşmak istedik..

Tesla’nın T’si, Tofaş’ın T’sini andırmıyor mu? Daha estetik bir T 🙂 Ya da bir türlü sahip olamadığımız zengin bakış açısı :))

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başak, Enes Batur’u Aldattı mı?

Şeyma Subaşı’ya Kötü Haber!!