in

Beslenme Çantası Nasıl Hazırlanır? İşte Bazı Öneriler!

Beslenme Çantası Nasıl Hazırlanır? İşte Bazı Öneriler!

Okullar başladı. Okulu tüm gün olanlar genellikle öğle yemeğini tercih ediyorlar. Ama bir de tüm olmama durumu var. Beslenme çantası hazırlayıp götürenler yani. Gerçi beslenme çantası artık sadece çocuklara özgü değil. Beyaz yakalıların da tercih ettiği bir şey ama biz bu gün özellikle okullu çocukların beslenme çantalarını hazırlamalarına yardımcı olacağız.

Hafta 5 gün. Her gün hem çocukların seveceği hem de sağlıklı yiyecekler hazırlamak için yeni bir fikir bulmak oldukça zor. Çağla Şikel bir anne olarak hem sağlıklı hem ev yapımı yiyeceklerle hazırlıyor beslenme çantalarını. Her gün balık yağını da tablet olarak veriyormuş çocuklarına. Gelin Çağla Şikel’in önerilerine kulak verelim. Unutmayın ki sağlıklı beslenme bir alışkanlık. Ne kadar erken bu alışkanlığı edinirseler o kadar uzun süre sağlıklı beslenmiş olurlar.

Çağla | Çocuklar İçin Beslenme Çantası Önerilerim

Günaydın, tünaydın, afiyet olsun 🙂 Önce sürprizimizle başlayalım: Bugün hem eğlenceli hem besleyici öğünler hazırlamakla kalmadık bir de size süper beslenme çantaları kaptık! Kazanmak için yapılacaklar videoda saklı:) Beni izlerken biraz iştahınız açılabilir çünkü hazır okulların bazıları açılmışken bazıları da yeni açılıyorken dedik ki velileri biraz kurtaralım ve 5 güne 5 enfes beslenme çantası hazırlayalım!

https://www.youtube.com/watch?v=Pzhf-XaJdOg

Çocukların günlük ihtiyacına göre hazırlanmış bu listeler oldukça sağlıklı ve lezzetli görünüyor.

Çağla Şikel ve onun videolarının baya sıkı takipçisiyiz. İşte o videolarından bazıları: https://sosyalpopi.com/cagla-sikelden-cilt-bakimina-duskun-koreli-kadinlarin-cilt-bakimi-urunleri-tavsiyeleri/

Çağla Şikel hem bir iş kadını hem de bakımlı kendine dikkat eden ve çocuklarına önem veren bir anne. Baya baya örnek bir kadın. O yüzden bir idol ve verdiği öneriler önemli. Severek takip ediyoruz ve sizlerle de paylaşıyoruz.

Çağla Şikel’in özel hayatıyla ilgili çok haber duyamazsınız. Çünkü o işi hakkıyla yapan bir kadın olmanın yanın da iyi de bir anne. Çalışma zamanlarından geri kalan vakitlerini çocuklarıyla geçiriyor. Belli ki çocukları onun için her şeyden önemli. Bu arada beslenme çantası demişken gelin bir de Onedio yemek kanalının hazırlamış olduğu beslenme çantasına bir göz atalım.

Beslenme Çantası Tarifi – Onedio Yemek – Pratik Yemek Tarifleri

Ziller minikler için çalmaya başlıyor! Hadi o zaman beslenme çantası hazırlamaya… Beslenme Çantası Nasıl Hazırlanır? diye merak ediyorsanız işte tarifi; Yulaflı Bar 1/4 SB tereyağı 1/4 SB bal 1/4 SB fıstık ezmesi 1 YK vanilya 3 SB yulaf 1 SB kuru üzüm ya da badem 1/2 SB bonibon Tereyağı ve fıstık ezmesini eritin sonrasında içerisine balı ilave edip karıştırın.

https://www.youtube.com/watch?v=utTh3QBhcJo

Onedio’nun beslenme çantası haftada bir gün için alternatif olabilir. Fakat çocuklar için ne kadar sağlıklı kısmını ebebeynlere bırakalım. 🙂

Bu da Pelin Enez’in hazırlamış olduğu tarifler. Oldukça başarılı görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

Kolay ve Ucuz Öğrenci Yemekleri | Okula Dönüş | Okul Yemekleri

Herkese merhaba, okullar açıldı, yeni bir dönem başladı 🙂 Bu videoda okulda rahatlıkla yiyebileceğiniz hazırlaması kolay ve uygun fiyatlı menüler paylaştım. umarım beğenirsiniz. Bunun gibi videoların gelmesini istiyorsanız kanalıma abone olmayı videolarımı beğenmeyi ve yorumlara fikirlerinizi yazmayı unutmayııın…

https://www.youtube.com/watch?v=Jux8Mzp5fwk

Pelin Enez’in tariflerini denemedik ama oldukça basit ucuz ve lezzetli görünüyor. İlk fırsatta deneyeceğiz. Bu tarifleri deneyenlere ya da denemeyi düşünenlere şimdiden afiyet olsun.. 🙂

Puan ver

blank

Bipolar Bozukluk Nedir?

blank

Avrasya Tünelinde Trafiği Tehlikeye Atan Maganda!