in ,

Beyninize Neyi Telkin Ederseniz Onu Yaşarsınız | Beyin Manipüle Edilmeye Müsait Bir Organ.

Plasebo Etkisi Nedir? Nasıl İşler?

Beynimizin bize oynadığı oyunlardan biri “PLASEBO ETKİSİ”

Beynimizin bize oynadığı oyunlardan biri olan plasebo etkisi, hiç bir şekilde ilaç kullanmadan bir çok hastalık türünde buna kanserde dahil, iyileşmemizi sağlıyor, bilim dünyasında adı bu olsada henüz nasıl çalıştığı bilinmiyor, ancak işe yaradığı kesin. Bizden saklanan bir gerçek daha: http://bit.ly/2PzP5iv Ruh Molekülü: http://bit.ly/2qtkwwz Sizi çok şaşırtacak bilgiler: http://bit.ly/2FcH2nw


Fatih Gülgün


Fatih Gülgün
Youtube kanalında plasebo etkisi üzerine güzel bir video hazırlamış. Bu güzel videoyu izlemenizi öneririz.

İnsan kendi kendini motive edebilen bir varlık. Beynimiz manipülasyonla kontrol edilebilen bir organ. İşte bu gerçek sebebiyle doktorlar ilaç olmayan fakat ilaç gibi görünen şeyleri insanlara vererek iyileştiklerini tespit edebilmişler.

Plasebo etkisi yıllardır araştırılan ve yapılan deneylerle kanıtlanan bir durum. Beyin inanarak şartlandığında vücut iyileşme sürecine girebiliyor. İnanılmaz ama gerçek olan bu durum doktorlar tarafından kullanılmakta. Bunu bir anlamda beynimizin bize oynadığı oyun olarak düşünebiliriz.

Bir şeyi başarmak için beyninize yapacağınız telkin sonucunda onu başarma ihtimaliniz artıyor. Plasebo etkisi olumlu sonuçlar için kullanılan bir terim. Beynimize yapacağımız olumsuz telkinler de olumsuz sonuçlar yaşamamıza sebep olabiliyor.

Puan ver

blank

Yanlış Depolanan 30 Gıdanın Doğru Saklama Koşulları

blank

Yaklaşmamanız Gereken En Acımasız ve Vahşi Hayvanlar!