in

Bir Ay Boyunca Her Gün 3 Litre Su İçtiğinizde Neler Olacağına İnanmayacaksınız!

Bir Ay Boyunca Her Gün 3 Litre Su İçtiğinizde Neler Olacağına İnanmayacaksınız!

Doktorlar günlük 2,5 – 3 litre su tüketilmesini öneriyor. Susuzluk hissetmeseniz bile su içmeniz gerekiyor. Ekstra hareketli olmasanız bile gün içerisinde terleyerek sıvı atmaktayız. Eksilen su miktarın yerine konulması gerekmektedir.

Bir insanın ortalama olarak 3/4’ü sudan oluşmakta ve vücudun en büyük ihtiyacı su. Su olmadan organlarımızın çalışması ve sağlığını koruması imkansız. Uzmanlar bilimsel gerçeklerle su içmenin önemini belirtmekte. Suyun insan vücudunda ne gibi değişimlere yol açtığını anlamak için günlük su tüketimini 2,5-3 litre seviyesine çıkarmamız yeterli.

Günde 2-3 bardak su içerken 3 litre su içmeye başlayan Sara Smith sürekli olarak migren ağrıları ile baş etmeye çalışan bir kadın. 1 ay Sonra vücudunda ve sağlığında inanılmaz değişimler meydana gelmiş. Su içme alışkanlığını kazanmak hiç zor değil. Tercih sizin.

Duydum ki kanalı Sara Smith’in değişimi ile ilgili güzel bir video hazırlamış. Suyun bir insan vücudunda neleri değiştirdiğini görmek için izleyin.

Bir Ay Boyunca Her Gün 3 Litre Su İçerseniz Vücudunuzda Olacaklara İnanamayacaksınız!

Abone ol: https://goo.gl/WvmdmG Bir ay boyunca her gün 3 litre su içtiğinizde vücudunuzda olacak değişikliklere inanamayacaksınız! Iyi seyirler 🙂 Her gün 2 litre su içilmesi gerektiğini öneren pek çok uzman var. Ancak yapılan bazı çalışmalar bu kuralın değiştirilebileceğini yönünde. Sara Smith sürekli olarak migren ağrıları ile baş etmek zorundaydı.


Puan ver

blank

Bir İnsanın Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

blank

Kızların Hayatını Kolaylaştıracak 28 Harika Tüyo.