in

Bir Gün Boyunca Kararı 3 Yaşındaki Çocuğa Bırakırsan Neler Olur?

3 YAŞINDA ÇOCUK İLE HER ŞEYE EVET!!!

Bugün, küçük arkadaşım Efe ne isterse yapıyor, her dediğine evet diyorum. Efe çok çılgın bir çocuk ve video da çok çılgın oldu. Umarım eğlenerek izlersiniz. Efe’yi daha yakından tanımak isterseniz: INSTAGRAM :http://instagram.com/mervefemira YOUTUBE: https://cutt.ly/2ed4TqF BANA ULAŞIN: INSTAGRAM : http://instagram.com/meeryemcan Kedilerimin Instagramı: http://instagram.com/sekercanbebek İş birlikleri için : meryemcan@creatorstation.com TWITTER : https://twitter.com/MeryemCan Ben Meryem Can, 5 yıldır Youtube da, komik ve eğlenceli bulduğum, samimi, aynı zamanda aile dostu içerikler paylaşıyorum.

Hayır demeyi bilmezseniz bir süre sonra hayır kelimesinin çocuklar için bir anlamı kalmaz. Uzmanlar çocukların her dediğini yapmayın der. Bütün çocuklar her istediğini yaptırmak ister.

Çocukların kişiliklerinin temeli doğumdan 5 yaşına kadar atılıyor. Anne ve babalara bu dönemde büyük sorumluluklar düşüyor.

Sorunlarla baş eden, neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilen çocuklar yetiştirmek için çocukların her dediğini yapmayın. Her istediğini kolay bir şekilde elde eden çocuk tek başına kaldığında birilerinin destek vermesini bekliyor.

Modern toplumun en önemli sorunlarından biri çocuğumun psikolojisi bozulmasın diye yapılan yanlış davranışlar.

Bırakın çocuğunuz ağlasın. bırakın çocuğunuz kendisi yesin. Bırakın çocuğunuz yokluk nedir anlasın. Bırakın siz olmadan ne yapabileceğini kavrasın. Bırakın kendi yatağında uyusun. Bırakın hatalarının farkına varsın. Tutarlı olun, özgüvenini kazanmasına fırsat verin.

Youtuber Meryem Can 3 yaşında bir çocuğa hayır demeden her istediğini yaparak bir gün geçirmiş. Bakın ortaya neler çıkmış.

Çocuğunuz Yardım İstemediğinde Yardım Ederseniz Neler Olur?

Puan ver

blank

Neyi Paylaşamadıklarını Bilmiyoruz. Atların İnanılmaz Kavgası!

blank

Sıfır Diye Komple Boyalı Arabayı Sattılar.