in

Bir İnsanın Fikrini Değiştirmek – Vazgeçirmek

Bir İnsanın Fikrini Değiştirmek – Vazgeçirmek. Kimine göre çok zordur, kimine göre ise çok kolaydır. Yanlış bir şeye bile insanı inandırabilir. Tavırlarınla ikna ettiğini sanabilirsin, yani en azından karşındaki kabul etmiş gibi görünür ama yine bildiğini okur. İkna etmek için daha doğru bir yol bulmak gerekir.

Tartışmaya girmeden bir insanı ikna etmenin yolunu bu videoda izleyeceğiz. Ama kelimesini kullanmayacağız.. Sakin bir anında gidip önce düşüncesini alıp sonra kendi fikrimizi karşı tarafa kabul ettirmeliyiz.

Adım adım ikna etmenin yolunu bize video eğitim kanalında keyifli ve akıcı bir şekilde hocamız bize anlatıyor..

İyi Seyirler..

BİRİNİN FİKRİNİ DEĞİŞTİRMEK – VAZGEÇİRMEK -TONGUE FU BÖLÜM 4

Birinin fikrini nasıl değiştirebiliriz? Kendi fikrimize nasıl ikna edebiliriz? Birini nasıl bir şeyden vazgeçirebiliriz? Tongue Fu serisi 4. videosu ile yayında. Önceki 3 videonun linkleri aşağıdadır. Tongue Fu Bölüm 1- Sözlü Dövüş Sanatı – https://www.youtube.com/watch?v=hXdmFbhs17E Tongue Fu Bölüm 2- SÖZLÜ SALDIRI TEKNİKLERİ VE 10 KİTAP TAVSİYESİ – https://www.youtube.com/watch?v=5Vc74k4WWio Tongue Fu Bölüm 3- AYAR VERMEK ve KONTROLÜ ELE ALMAK – https://www.youtube.com/watch?v=sOpKHs-iPOU Kanala Abone Ol = http://bit.ly/2AhypAM Discord Sohbet Kanalımız için bu linke tıklayın.

Puan ver

blank

Susabilmeyi Ve Suskunlukların Ne Anlama Geldiğini Öğrenmek İçin Bu Video Kaçmaz!

blank

İstanbul’un Mesai Yapan Kedileri: Kediler Sayesinde Esnafın Rıskı Arttı.