in

Böyle Bir Kadın Doğum Uzmanı Her Hamileye Lazım!

Böyle Bir Kadın Doğum Uzmanı Her Hamileye Lazım!

Hamilelik endişeli bir dönem.. Hem heyecanlı, hem güzel hem de biraz korku dolu. Bir çok hamile hareket etmeye korkarken bazı doktorlar hareketsizliğin normal doğumu zorlaştırdığını hatta hareketin annenin ve bebeğin sağlığı açısından gerekli olduğunu söylerler. Tabi annenin ve bebeğin ihtiyacı doğrultusunda kişiye özel bu sonuca varırlar.

Instagram’da Sputnik Türkiye’nin paylaşımındaki Kadın Doğum Uzmanı’nın hamile kadınlara dans ettirmesine bayıldık. Ki bu videodaki hamile kadınların doğumlarına az kaldığı belli. Yani morale desteğe daha çok ihtiyaçları var. Doktorları ile dans ederek bu ihtiyaçlarını karşılıyorlar gibi görünüyor.

Hamileyken Yapılacak Egzersizler

Hamilelik hastalık değildir. Hamileyim diye hiç bir hareket yapmazsanız daha çok hantallaşır ve kilo alırsınız. O yüzden hamileyken egzersiz yapmaya devam! Peki hamileyken hangi egzersizler yapılmalı? Bu konu ile ilgili HaberTürk’ün hazırlamış olduğu haberi sizinle paylaşıyoruz: https://hthayat.haberturk.com/hamilelik/haber/1033956-hamilelikte-hangi-egzersizler-yapilir

Hamileyken egzersiz yapın fakat doktorların ya da kişisel koçunuzun dediklerini de muhakkak dinleyin! Sonuçta ben rahat hareket ediyorum diye fazla kaptırırsanız tehlikeli sonuçlara da sebep olabilirsiniz.

Instagramdaki bu videoda gördüğümüz doktor belli ki işini severek yapıyor. İşini severek yapan insanların pazartesi sendromları da olmaz diyerek pazartesi günü yazdığımız bu yazıyı sonlandırıyoruz. https://sosyalpopi.com/pazartesi-sendromu-koskoca-bir-yalan-gelin-haftaya-gulerek-baslayalim/

Puan ver

Bu Gün İş Başı Yapan Böyle İnsanlarla Karşılaşabilirsiniz!

tamer-karadagli-yeni-imaji-ile-gundeme-bomba-gibi-dustu

Tamer Karadağlı Yeni İmajı İle Gündeme Bomba Gibi Düştü.