in

Çekim Yasası Kullanarak Eş, Sevgili Siparişi Verme ve İdeal Eş

Çekim Yasası Kullanarak Eş, Sevgili Siparişi Verme ve İdeal Eşle Buluşma Sürecinde Bilinmesi Gerekenler

İdeal eş konusunda çok çabuk karar verebiliyoruz. Ama bazen farkında olmadan olumsuz bir bekleyişle ya yanlış bir ilişkiye başlıyoruz ya da hiç başlayamıyoruz. Belki ihtiyaç duymak istemiyorsunuz belki de yalnızlıktan sıkıldınız. Gelin yaşam koçu Ayşegül Didem Doğan’ın bu konuda çekmiş olduğu samimi youtube videosunu izleyelim.

Bu arada yaşam koçu deyip geçmeyin. 8 yıldır profesyonel olarak yapıyor bu işi! Youtube da çok yeni! O yüzden çekim kalitesi de çok iyi değil ama anlattıkları çok kıymetli. Mesela az ile yetinirim diyenlerle çok yüksekleri hedefleyenler arasındaki farkları anlatıyor. https://www.youtube.com/watch?v=hR6KM7ZDxfM

Çekim yasası deyince kim var ise dinlemek istiyor insan! Efe Kıncal da bu konuyla ilgili güzel bir video çekmiş. Eğer Ayşegül Didem Doğan yetmediyse bir de Efe Kıncal’ı dinleyelim..

Çekim Yasası İle İstediğimiz Kişiyi Hayatımıza Çekmek – Çekim Yasası ve Enerji

Herkese merhaba! Ben Efe Kıncal. Çekim yasası ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz, sevdiğimiz, birlikte olmak istediğimiz birisini çekim yasasını kullanarak hayatımıza nasıl çekebiliriz? Gelen çok sayıda soruya cevap verdikten sonra, bu konuyla ilgili fikrimi bir de video yaparak sizlerle paylaşmak istedim.

Hayatta her istediğinizi elde edebileceğinizi size sağlayacak şok edici uyku taktiği ile ilgili yazımızı okumadıysanız hala geç değil! https://sosyalpopi.com/hayatta-her-istediginizi-elde-etmenizi-saglayacak-sok-edici-bir-uyku-teknigi/

Puan ver

Fenomen Çiftin Dillere Destan Düğünü! Rüya Gibi Düğünden İşte O Kareler

Türkiye Bu Gün Bir Cinayet Görüntüsünü Konuşuyor!