in

Cennete Çıkan Merdivenler: Dünyanın En Zor Tırmanışlarından Biri

Cennete Çıkan Merdivenler: Dünyanın En Zor Tırmanışlarından Biri

Elvin Levinler, son zamanlarda takip ettiğimiz sevimli gezgin, bu sefer bizi Hawai’deki Cennete Çıkan Merdivenler’e götürüyor. Karşılarına çıkan onca aksiliğe rağmen bu merdivenleri çıkmaya kararlılar! Aslında olaya geniş açıdan baktığımızda güzel de bir hayat dersi.. Çok güzel bir manzarayı görmek için o kadar emek veriyor ki! Aslında hepimiz için öyle değil midir? Öncelikle bir şeyi yapmak için kararlı olmak, sonra kararlılığınızı yanınıza alıp emek vermek, belki bir çok şeyden vazgeçmek!, ama. sonunda o güzel manzarayı görmek değil midir? Hadi gelin Elvin Levinler sayesinde belki tırmanmak kısmet olmayacak olan Cennete Çıkan Merdivenler’e hep birlikte tırmanalım 🙂

Yalnız izlerken biz çok gerildik… Ama sonunda heyecandan ağladıklarını görmek bile çok keyifliydi. Resmen yaşadık onlarla bu tırmanışı. Bakalım sizler de aynı şeyleri hissedecek misiniz?

İyi Seyirler

DÜNYANIN EN ZOR TIRMANIŞLARINDAN BİRİ! | CENNETE ÇIKAN MERDİVENLER ? HAWAİİ

Dünyadaki en zor 5 tırmanıştan biri olduğunu ve burada insanların başına gelenleri bilseydik çıkar mıydık bilmiyorum. Kelimelerle anlatmak çok zor. Biz de bu vlogla bir nebze olsun yaşadıklarımızı size de hissettirebilmek istedik.

Puan ver

Sizi Yüzde 35 Daha Zengin Yapacak Bir Japon Para Taktiği

Günümüzde Yaşayan Gerçek Osmanlı Torunları