in

Çin İşkencesi Nedir? Orkun Işıtmak Çin İşkencesini Deniyor!

Çin İşkencesi Nedir? Orkun Işıtmak Çin İşkencesini Deniyor!

Çin işkencesi gibiydi deriz ya ama Çin işkencesi nedir belki de bilmeyiz. Aramızda her türlü işkenceyi Çin işkencesi sananlar da olabilir. Fakat Çin işkencesi özel bir yöntemdir. İnsanın psikolojisini hedef alır. Orkun Işıtmak meydan okuyor serisinde Çin işkencesini deniyor. Videoya alabileceği kadar hafiflettiği Çin işkencesi ona neler hissettiriyor gelin birlikte izleyelim.

ÇİN İŞKENCESİ DENEDİM! #orkunameydanokuyorum

Bugünkü Orkun’a Meydan Okuyorum bölümünde at üstünde ok atmak, çin işkencesine maruz kalmak, kaykay gibi bir sürü farklı şey deniyorum. Sizin de aklınıza güzel challenge fikirleri gelirse yorumlara mutlaka yazın! Samsung Galaxy A80 hakkında detaylı bilgi almak için: http://bit.ly/2GZj8dI Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=thepersica tıklayarak abone olabilirsiniz!

https://www.youtube.com/watch?v=8dOLS-ZBnmQ

Orkun Işıtmak, bakalım daha ne kadar meydan okuyacak? Heyecanla bekliyoruz. Bu da başka çılgınlıklarından biri. https://sosyalpopi.com/orkun-isitmak-sihirbazlik-oyununu-kaybedince-ceza-olarak-civili-yataga-yatti-ve-uzerinden-motorsiklet-gecti/

Orkun Işıtmak Kimdir?

1996 yılı 8 Ocak tarihinde İzmir’de doğdu. Türk komedyen ve YouTube’da faaliyet gösteren YouTuber’dır … 2012 yılından beri videolar çekmiş, Youtube’da kendi ismini duyurduktan sonra oyunculuğa da başlamış ve bir sinema filminde oyuncu olarak yer almıştır. 2018 yılında oynadığı İyi Oyun filmiyle oldukça büyük yankı uyandırmıştır. Youtube’da şu anda 6.764.293 abonesi vardır. Videolarını keyifle izliyoruz..

Puan ver

İstediğin Kişiden Mesaj Al: Bu Yöntem Onu Sana Getirecek!

Yeraltı Mağarasında 60 Saat Geçirmek! Korkunç Değil mi?