in

Çocuklar Bu Hale Nasıl Geldi?

Çocuklar bu ülkenin geleceği. İyi eğitim almış, iyi yetiştirilmiş bir gençlik olduğunda ülkenin geleceği parlak olur.

Videoyu izlediğimizde gençlerimiz bu hale nasıl geldi diye düşünmeden edemedik. Öğrenmesi, kendini geliştirmesi, ülkeye iyi bir vatandaş olmak için çabalaması gereken gençlerimiz öldüresiye kavga ediyorlar.

Bu ülkenin gençleri birbirlerine kenetlenmesi, birbirlerinden destek alması, birbirlerine yardımcı olması gerekirken düşmanla kavga eder gibi neyin kavgasını veriyorlar. Ama belli ki bir şeyler ters gidiyor. İyi şeyler yapmak yerine kavga ederek geleceklerine nasıl bir yatırım yaptıklarının farkında değiller. Eğitim önce ailede başlar. Aileler ve resmi eğitim bir an önce kendini çek etmek zorunda. Kendi paylarına düşeni herkes düzeltmek zorunda. Öğrenmeyen, gelişmeyen, üretmeyen bir nesil yetişmeden ülkenin geleceği nasıl iyi olabilir?

Çocukların uçan tekmeli ve yumruklu kavgası ⬛Son dakika haberleri ve sosyal videolardan haberdar olmak için @ihacomtr sayfamızı takip edin. . . #Turkiye #TGRTHaber #İHA #TurkiyeGazetesi #Haber #Sondakika #Politika #News #Video #Kavga

107 Likes, 3 Comments – İhlas Haber Ajansı (@ihacomtr) on Instagram: “Çocukların uçan tekmeli ve yumruklu kavgası ⬛Son dakika haberleri ve sosyal videolardan haberdar…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Şok şok şok! Reynmen Hangi Ünlü İle Akrabaymış?

Yılın Oyuncusu Çocuk İşte Böyle Trolledi.