in

Cüneyt Özdemir’den Şaka Değil “Şadece Şeyma Kitap Analizi”

Cüneyt Özdemir’den Şaka Değil “Şadece Şeyma Kitap Analizi”

Cüneyt Özdemir’in Şeyma Subaşı’nın 23,90 TL’den satılan “Sadece Şeyma” isimli kitabıyla ilgili yaptığı kapak gibi analizine ait videosu Youtube trend videolar listesinde 7 numaraya yerleşmiş. Cüneyt Özdemir böyle bir kitabın ilk baskıda 40 bin adet satmasıyla açıklamalardan, normalde 1 editör tarafından kaleme alınması gereken kitabın 3 editör tarafından yazılmış olması gibi bir çok konuda yorumunu yapmış. Derdinin küçümsemek, aşağılamak ya da dalga geçmek olmadığını söyleyen Özdemir, biraz dalga geçmek olabilir ama diğer ikisi değil diyerek kitapla ilgili dalga geçtiğini itiraf ediyor.

ŞAKA DEĞİL, “SADECE ŞEYMA” KİTAP ANALİZİ…

Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek – Şeyma Subaşı’nın kitabı ne kadar sattı? Şeyma Subaşı neden bu kadar popüler? Bir rol model mi? Nasıl Şeyma Subaşı olunur? Kitabında hangi önemli sözlere yer vermiş? Neler anlatıyor? Dünya moda trendlerine dair hangi önemli ipuçlarını sizlerle paylaşıyor? Şeyma Subaşı kahvaltıda ne yer ne içer?

Kitapta herşeyin olduğunu; yemek tarifi, makyaj tarifi, mutluluk, hayatta nasıl mutlu olunur, iş hayatı, alıntılar, özel hayat…

Kitap Şeyma’nın Amerika hayaliyle başlıyor. Kitabında Acun’dan bahsetmeyen Şeyma bütün hayal etmeseydim bunlara sahip olabilir miydim? diye soruyor. Şöhretini Acun’a borçlu olduğunu söyleyen Cüneyt Özdemir kitapta Acun’un adını dile getirmemiş olmasını yadırgıyor.

Şeyma’nın kitapta “kimseye büyük bir aşkla, hayranlıkla bağlanmadım” cümlesi Cüneyt Özdemir’in en çok tepkisini çeken ifadelerden biri. “Pardon hani nerde Cannes’de ki büyüklüğün, helikopterle gitmeler, şeyler!” diye yorum yapıyor.

En çok sevdiği kısmın alıntılar olduğunu söyleyen Cüneyt Özdemir; “Alıntılar kime ait bilmiyorum. Bu alıntılar Şeyma Subaşı’ya aitse bazılarını duvara asabiliriz” diyerek alıntıların hakkını veriyor. En çok hoşuna gittiği alıntı “Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin”. Cüneyt Özdemir bir kahkaha atarak “Bu ne Şeyma, bu ne? Allah aşkına hadi editörler yazıyor, ya demiyor musun? Arkadaşlar ben sağlıklı beslenen insanım.”

Şeyma’nın mağazadan kovulma olayından bahsettiğini, bunu bir kaç kez tekrarladığını anlatıyor. Kitapta şaka değil ama “Bir gün soğanı bile ağlatacağım” sözünü koyduklarını, “yazık, bu sayfaya konulur mu?” diye eleştiren Cüneyt Özdemir “bence bu üç editöre sen bir bak Şeyma” diye uyarıyor.

Şeyma’nın kitapta, “Şimdilerde geçerli tek akçe instagram takipçileri. Ve bende böyle değerlendirirseniz oldukça ünlü, başarılı ve zengin bir kadınım” demiş. Cüneyt Özdemir soruyor “Bilmiyorum zengin bir kadın mı?”.

Şeyma’nın kitapta ; “Altın yumurtlayan bir tavuk gibi ortada dolaştığımın farkındayım. Arkadaşım gibi görünüp, bana hep hesaplı, kitaplı akıllar veren ardından hakkımda yalan dedikodular çıkaran, beni kandıran, paramı çalan da oldu.” sözlerine karşılık Cüneyt Özdemir “Abi ne biçim arkadaşlar bulmuşsunuz kendinize ya!” eleştirilerine devam ediyor…

Yapılan bu ilginç analizin tamamı için videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Puan ver

blank

İstanbul Havalimanının Göremediğiniz Yasaklı Bölgeleri.

blank

Enes Batur’un Sona Kalan Kazanır Yarışması