in

Danla Bilic’in Yeni Haline İnanamayacaksınız!

Danla Bilic’in Yeni Haline İnanamayacaksınız! Danla Bilic, ne kadar da kilolarından şikayetçi değil gibi görünse de önemsiyormuş demek ki ameliyat olmuş. Antalya’da bir hastanede mide ameliyatı olan Danla, ameliyatını takipçilerine olumsuz örnek teşkil etmemek için söylememiş. Yeni halini merak edenler için:

daniela on Twitter

Ne diyebilirim ki seni hep seviyorum daniela ❤️

Burada gösterilen eski hali çok eski hali olmalı. Çünkü bizim hatırladığımız hali bu değil 🙂 Daha çok bu!

Sarki yapmissin ama ADAM OLAMAMISSIN ADAM! Yine sarkinin hakkini ben verdim @eceseckin 😒Not: asla eglenmeyen bi en yakin arkadasiniz varsa #dibinedibinechallenge lariniza bizi etiketlemeyi unutmayin pls OZELLIKLE BENI

477.3k Likes, 12.2k Comments – @danlabilic on Instagram: “Sarki yapmissin ama ADAM OLAMAMISSIN ADAM! Yine sarkinin hakkini ben verdim @eceseckin 😒Not: asla…”

Son hali çok iyi görünüyor.

Muthis bir esofman istemeden kylie jennerin 82 alt tabakasi oldum

477.8k Likes, 9,292 Comments – @danlabilic on Instagram: “Muthis bir esofman istemeden kylie jennerin 82 alt tabakasi oldum”

Aslında Danla Bilic bu fiziğe ameliyat olmadan da spor ve sağlıklı beslenmeyle de erişeibilirdi. Onun için de kararlı olmak gerekiyor, spor koçuyla çalışmak gerekiyor felan… Böylesi daha kolayına gelmiş olmalı..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günde 4 Saat Uyku Yeterli midir?

Poşetlerin Paralı Olmasıyla İlgili Sosyal Medyanın En Komik Paylaşımları