in

Demet Akalın Amerika’ya Gidiyor!

Demet Akalın Amerika’ya Gidiyor! Son zamanlarda önce icra sonra boşanma sonra da evini su basması gibi çok ciddi talihsizlikler yaşayan Demet Akalın Amerika’ya gitme kararı aldı! Biz duyunca çok üzüldük; yaşadığı talihsizlikler yüzünden ülkeyi terk ediyor diye düşündük ama her zaman ki güçlü Demet AKalın, bize hayatına devam ettiğini gösterdi. Klip çekimi için Amerika’ya gidiyormuş.

Ve asıl bomba, klibi çekecek olan yönetmen Aleyna Tilki. Daha önceden Demet Akalın’ın iki klibini Aleyna çekmiş. Bunu biz yeni duyduk. Demekki dostlukları da buradan geliyormuş. Helal olsun Demet Akalın’a ki Aleyna Tilki genç bir yetenek ve ona fırsat veriyor, önünü açıyor..

Haberin detayları için gazete magazinin instagram paylaşımını paylaşıyoruz:)

Geçen günlerde eşi Okan Kurt’la boşanan şarkıcı Demet Akalın, klip çekmek için Amerika’ya gitme kararı aldı.Tv8 de yayınlanan Gel Konuşalım isimli magazin programının haberine göre; Demet Akalın klip çekmek Amerika’ya gidiyor. Demet Akalın’ın klibini daha önce kendisine iki klip çeken Aleyna Tilki çekecek.Demet Akalın’ın klip çekildikten sonra kafa dinlemek için de biraz Amerika’da kalacak. Kızı Hira’yı yanında götürüp götürmeyeceği ise henüz belli değil. #demetakalin #aleynatilki

8,278 Likes, 136 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “Geçen günlerde eşi Okan Kurt’la boşanan şarkıcı Demet Akalın, klip çekmek için Amerika’ya gitme…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Aşkım Kapışmak’ın Danla Bilic’e Açtığı Davada Alınan Karar Bu Gün Açıklandı!

Üzerine Alınma Deneyi