in

Demet Akalın’dan Şok Paylaşım!

Demet Akalın’dan çok paylaşım.. Evine icra gelen ve eşyalarına icra memurları tarafından el konulan bunun üzerine eşinden boşanan Demet Akalın’ın şimdi de evini su bastı. Evini su basan fotoğrafını instagram üzerinden paylaştı ve resmine de bir yazı ekledi…Yazı da söyledikleri bizleri çok üzdü.. Ama Demet Akalın daha önceden de haksızlığa uğramış ve çok üzülmüştü..Sonra nasıl da güzel toparlandı ve daha güçlü bir şekilde geri döndü. Yine aynı şey olacaktır! Yine toparlanacak ve çok güçlü bir şekilde geri dönecektir.

Şimdiii size ne diyim ben! Gelen avukat gelen icra müdürüü hakkınızda suc duyusurunuda yapıcam! Şu evimin sökemediğiniz kopardıgınız hortumlar bu yagmurda evi su bastırdı!! Kurutma makınalarını da almışınız cocugumun eşyaları perişan!!yaaa ben size ogün kendi elllerimle çay servisi yaptım müdüre güvendim çekdim çıktım evden kızımla!! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım?? Soruyorum ne yaptım!!???alacaklı beyefendiye doğum yapan cocuguna kızımın altınlarından götrmiştü koştura koştura babası! Ben size ricam etttim Hiranın ilk okul günü giirneyin odasna dedim tv klima ne varsa alıcaz dediniz! Sizin derdiniz ben değilim borclunuzda ben değilim! O formalite boşandı diyenlerin hepsini yüce rabbbime havale ediyorum!!!nerde cocuk nerde aıle mahkemesi!! Nerde benim hakkım!

257.9k Likes, 1 Comments – DEMET AKALIN (@demetakalin) on Instagram: “Şimdiii size ne diyim ben! Gelen avukat gelen icra müdürüü hakkınızda suc duyusurunuda yapıcam! Şu…”

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Kerimcan Durmaz’dan Kötü Haber !

Aşkım Kapışmak’ın Danla Bilic’e Açtığı Davada Alınan Karar Bu Gün Açıklandı!