in

KomikKomik

Popüler Dizi Çekim Hataları.

Dizilerde Yapılan Çekim Hataları.

Türkiye için dizi cenneti diyebiliriz. TV kanalları her sezon birden çok dizi yayınlayarak reklam pastasında ki payını arttırmaya çalışıyor. Yeni başlayan bir dizi bir iki ay sonra ya reyting kurbanı olarak yayından kaldırılıyor ya da reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam ediyor.

Dizilerin başarılı olması için genelde toplum tarafından sevilen başarılı oyuncular başrol oyuncusu olarak yer alsa da bazen başarısız olup kısa sürede yayından kalkabiliyor. Toplumun hassasiyet ve beklentilerine hitap etmek her zaman olmuyor. Ülkemizde reytingi sürekli yükselen diziler bir kaç sezon yayına devam edebiliyor. Dizilerin yayına yetiştirilmesi ve başarılı olabilmesi için dizi yapımcıları kadar dikkatli ve planlı çalışsa da bu hızlı tempo içerisinde önemli ayrıntılar gözden kaçabiliyor ve izlerken hayretler içerisinde kaldığımız dizi hatalarıyla karşılaşabiliyoruz. Youtube’da bulunan Diziler Oyuncular kanalı sevilerek izlenen popüler Türk dizilerinde yapılmış inanılmaz hataları derleyerek güzel bir video haline getirmiş. İzlediğinizde hem eğlenecek hem de yapılan hatalara inanamayacaksınız!

Türk Dizilerdeki İnanılmaz Çekim Hataları

Türk dizilerde gözden kaçan inanılmaz çekim hataları görenleri şaşkına çeviriyor. Pek çok izleyicinin gözden kaçırdığı çekim hatalarını izler için derledik! Ufak Tefek Cinayetler Öncesi Sonrası https://youtu.be/8smU-_aE5gs Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları Gerçek Eşleri ve Sevgilileri https://youtu.be/22CuvaO53n8 İşte Kalp Atışı, Ufak Tefek Cinayetler, Kırgın Çiçekler, Siyah Beyaz Aşk, Siyah İnci, Kara Sevda, Fazilet Hanım Ve Kızlar gibi dizilerde yaşanan çekim hataları.


Diziler Oyuncular

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Hadise’nin Olay Dansına Sosyal Medyadan Gelen Yorumlara Çok Şaşıracaksınız!

Uçağa Neden Sıvı Alınmaz? Öğrenince Çok Şaşıracaksınız!