in

AşkAşk

DÜNYA STARIMIZ YOK DİYE ÜZÜLMEYE SON!

Dünya Star’ımız yok diye üzülmeye son! Üstsüz pozları, mini eteği olay oldu. İtalya tatilinde “Hava sıcaktı soyundum… Yaşasın özgür Avrupa!” dedi linç yedi. Anlayacağınız SEREL YERELİ, yerildi de yerildi. Yapılan tüm haberleri için de bıraktım ben oyunculuğu magazinsel değerim yok dediyse de dillerden düşmedi. İngilizce seslendirdiği yeni şarkısı dün klibiyle birlikte çıktı ama gelin görün ki biz haberlerine ancak bir iki yerde rastlayabildik.

Görselliğin arka planda tutulduğu; sesini, müziğini patlattığı kaliteli bir iş olmuş. Seyirciden tam not alan Yereli’yi tebrik ediyoruz. Valla artık Dünya Starımız yok diye üzülmeye son. As bayrakları as as! O hayallerinin peşinden koşarken bize de alkışlamak düşer şimdi. Genç ve güzel şarkıcının daha büyük kitlelere ulaşmasını heyacanla bekliyor olacağız.

Yazan: Elif Gökçe Tunçel

Biz de Serel Yereli’nin instagramda magazin gündeminde yapılan paylaşımını paylaşalım…

Bodrum Masalı dizisiyle tanınan 23 yaşındaki oyuncu Serel Yereli, oyunculuğu bir süreliğine bırakarak kariyerine İngiltere’de single çıkartarak devam etmeyi tercih etmişti. Yereli, bu hayalini gerçekleştirdi ve çıkardığı şarkısına klip çekti. #serelyereli

188 Likes, 13 Comments – Magazin Gündemi (@magazin.gundemii) on Instagram: “Bodrum Masalı dizisiyle tanınan 23 yaşındaki oyuncu Serel Yereli, oyunculuğu bir süreliğine…”

Puanla

1 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Cem Yılmaz’a Kim, Neden Dava Açtı?

Ünlü Oyuncunun Düğününe Kayınpederden İkinci Rest!