in

Dünyanın En Tehlikeli Mahallesi |Favela (Brezilya)

Youtuber İlkay ZAMAN dünyanın en tehlikeli mahallesine girdi.

Dünyanın En Tehlikeli Gecekondu Mahallesi: Favela BREZİLYA

Herkese merhaba, bugün sizleri dünyanın en tehlikeli gecekondu mahallesi olan Favela’ya Brezilya’ya uçuruyorum. Dünyada savaş olan ülkelerden bile daha tehlikeli olan Favela’da karış karış gezeceğiz.

Güvenlik insanların temel ihtiyaçlarından biri. Rahat ve huzurlu bir yaşam en önemli beklenti.

Yaşadığınız yer ne kadar güvenli? Kendinizi güvende hissediyor musunuz?Tehlikeli bir mahallede yaşamak ister misiniz? Giderek artan dünya nüfusu sebebiyle bütün ülkeler vatandaşlarının güvenliğini ve konforunu arttırmak için çalışıyor. Güvenlikle ilgili mevzuattan alın da yeni tedbirler, yeni teknolojiler hayatınıza giriyor.

Bütün bunlara rağmen en önemli sorunlar yaşam şartları, eğitimsizlik ve kanun ve kural tanımayan bir yaşam kültürü. Brezilya’da bulunan Favela Mahallesi bu örneğe en uygun bir mahalle. İlkay ZAMAN tehlikeyi göze alarak tek başınıza giremeyeceğiniz, girerseniz hayatınızın garanti altında olamayacağı dünyanın en tehlikeli mahallesini tanıtmış. Bu videoyu çekmek için daracık sokaklar, lağım kokuları ve hayvan pisliklerine katlanmak zorunda kalmış. Çok ilginç ve güzel bir video olmuş.

Puan ver

blank

Youtuber Alper Rende’nin Evinde Çıkan Akrep Korkuttu!

blank

Yurdun 4 Bir Köşesinden Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları