in

AşkAşk

Ekranların En Çok İzlenen Yarışması Yeni Sezonda Hangi Sürpriz İsimleri Jüri Koltuğunda Ağarlayacak!

Ekranların en çok izlenen yarışma programı olan O Ses Türkiye, yine sürpriz isimleri jüri koltuğuna oturtuyor. Acun, izleyicilerin dikkatini çekme konusunda çok başarılı olduğunu biliyoruz. Doğru insanları biraraya getirip yarışma programları yapıyor. Hatta ne alaka dediğimiz insanlar bir araya geliyor ve sonra biz kendimizi ekran karşısında keyifle onları izlerken buluyoruz.. Bu da Acun’un başarısı..

Bu sefer ki isim gerçekten sürpriz, beklemediğimiz bir isim… Beyaz Show’un ünlü sunucusu Beyazıt Öztürk! Evet yanlış duymadınız. Gazete Magazinin haberine göre yeni sezonda Beyaz, karşımızda Jüri olarak O Ses Türkiye’de!

Biz bile şimdiden heyecanlandık. Zaten eğlenceli olan O Ses Türkiye, Beyaz’ın komik esprileriyle daha da eğlenceli hale gelecektir diye düşünüyoruz. Ekim de ekranlara gelmesi beklenen yeni sezonun şimdiden takipçisi olduk. Bu arada bir sürpriz isim daha olacakmış Bakalım ikinci sürpriz isim kim?

Gazete magazinin instagram haberi;

O Ses Türkiye ekibine Beyazıt Öztürk dahil oldu ! #acunilicali #beyazitozturk #osestürkiye #tv8

7,566 Likes, 228 Comments – Gazete Magazin (@gazetemagazin) on Instagram: “O Ses Türkiye ekibine Beyazıt Öztürk dahil oldu ! #acunilicali #beyazitozturk #osestürkiye #tv8”

Twitterdaki haberler de olayın doğruluğunu kanıtlar nitelikte…

Kimisi de şimdiden Kanal D’nin Beyaz’sız kalmasına üzülüyor. Kanalların böyle güçlü isimlerini Acun kapmaya başladı yine.. Aman dikkat..

Umarız Gökhan da gitmemiştir. Çünkü Gökhan o yarışmanın hep en sevilen ismi oldu. Tabi Gökhan olunca diğer jürilerin çok şansı olmuyor. Yarışmacılar hep Gökhan’ı seçmek istiyor. Ama Beyaz’ın müzik bilgisi, diğer jürilerle ölçülemez. O durum ne olacak merak ediyoruz?

Bakalım yeni sezonda bizi daha ne sürprizler bekliyor?

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Ve Beklenen An! Ünlü Çiftin Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu!

Sinem Kobal’dan Flaş Açıklama !