in

ŞaşkınŞaşkın

Elon Musk Hiç Bir Şeyden Korkmuyor Olabilir mi?

SpaceX founder Elon Musk pauses at a press conference following the first launch of a SpaceX Falcon Heavy rocket at the Kennedy Space Center in Cape Canaveral, Florida, U.S., February 6, 2018. REUTERS/Joe Skipper

Elon Musk Hiç Bir Şeyden Korkmuyor Olabilir mi? Elon Musk’ın yavsiyelerinin derlendiği bir video çekilmiş. Elon Musk, nam-ı değer, çılgın iş adamı 🙂 Öğrencilere tavsiyelerde bulunuyor. Fakat öğrenci olmayanların da alacağı çok şey var. Adam tüm servetini kaybetmeyi göze alacak kadar çılgın işler yapıyor. Bazen başarısız da olabiliyor. Ama bırakmıyor, yapmaya devam ediyor… Peki korkmuyor mu bunca riski almaktan? Belki korkularından besleniyordur.. Değil mi?

Eğer başarılı olmak istiyorsanız çevrenizdeki başarılı insanların neler yaptığına bakmak sizi daha motive edebilir. Elon Musk, bizim gibi devlette işe girsin de işi garanti olsun kültüründe yetişen bir gençlik için fazla uçuk. AMa başarılı olmak için risk tolere seviyemizi de yükseltmemiz gerekiyor. Bakalım çılgın mucit, bizlere ne önerilerde bulunuyor?

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

İrem Sak’tan Takipçisine Şoke Eden Cevap!!

Bu Moda Çok Konuşulacak!!