in

AşkAşk

Emre Durmuş’un Muhteşem Norveç Tatili.

Norveç’teki Yeni Çiftlik Evim! – EV TURU

Merhaba, bugün Norveç’teki Çiftlik Evim den size günaydın demek istedim. Ev turu videosu uzun zamandır yapmıyordum son zamanlarda kaldığım en güzel evlerden birini size gezdirmek ve Norveç’teki yaşam ı size biraz anlatmak istedim.

https://www.youtube.com/watch?v=Vybk-BJ72Dc

Youtuber Emre Durmuş “Norveç’te yeni çiftlik evim” başlıklı bir video yayımlamış. Airbnb aracılığıyla Norveç Aksnesvegen bölgesinde kiraladığı çiftlik evinde geçirdiği keyifli tatili konu alan videoyu izlerken çok keyif alacaksınız.

Norveç doğa güzelliğiyle tanınan ülkelerden biri. Yeşillikler içinde ve deniz manzaralı çiftlik evine hayran kalan Emre ne kadar etkilendiğini duygularını yansıtarak ortaya koymuş.

Yeşillikler içinde güzel bir çiftlik evi, temiz ve bakımlı bahçeler, meyvelerini dalından kopararak yediğiniz ağaçlar bulunan bu güzel yer izlerken bile huzur veriyor. Emre’nin böyle bir güzel mekandan etkilenmesi ve duygularını açık yüreklilikle ifade etmesi normal. Aynı hisleri orada olma fırsatını bulmuş her insanın yaşayacağını düşünüyoruz.

Emre’nin tatil videosu, izleyenlere terapi yapacak güzellikte. Hissettiklerini dile getirmesinin yanında bulunduğu coğrafya, yerleşim yeri ve kültürüyle ilgili bilgi vermesini isterdik.

Puan ver

blank

Yavrularını Güvenli Bir Şekilde Yolun Karşısına Geçiren Anne Ayı.

blank

Türk Yazılımcılar Ne Kadar Kazanıyor.