in

En Çok Evlenen Ünlüyü Duyunca Siz de Çok Şaşıracaksınız!

En Çok Evlenen Ünlüler

En çok evlenen ünlüyü duyunca siz de çok şaşıracaksınız! Hep bahsedilir en çok evlenen ünlülerden zaman geçtikçe bu rakamlar da artıyor. Örneğin yıllar önce Gönül Yazar’dı hep en çok evlenmiş boşanmış olan ünlü. Şimdiki rakamlara bakınca bir sürü kişi eklenmiş ona.

Geçtiğimiz günlerde evlenen Hakan Aysev mesela.. 6. evliliğini yapmış. Bir de güzel açıklama yapmış.. Evliliğe saygımız sonsuz.. Umarız bu son olur ve bir yastıkta kocarlar.

View this post on Instagram

Ünlü opera sanatçısı Hakan Aysev, altıncı kez nikah masasına oturdu. Gerçekleştirdiği evliliklerle sık sık magazin sayfalarına konu olan opera sanatçısı Hakan Aysev, bir kez daha nikah masasına oturdu. Evren Aysev ile nikah masasına oturan Hakan Aysev, güzel haberi sosyal medya hesabından "Mutluluğun ve güzelliklerin bizi bulduğu gibi; bu yolda inanan herkesi de bulması dileğimizle…" notuyla duyurdu. "İLİŞKİLERİMİ RESMİ YAŞIYORUM" Aysev, yaptığı evliliklerle ilgili "Ben daha resmi yaşıyorum ilişkilerimi, daha ciddiye alıyorum insanları ve kıramıyorum. Bir insan hayatını benle devam ettirmek, evlenmek istiyorsa tabii ki diyorum" demişti. #hakanaysev @magazininellitonu

A post shared by magazininellitonu (@magazininellitonu) on

Şimdi gelelim geri sayım yapmaya..

6. sırada Ebru Gündeş geliyor.

Azeri iş adamı Reza Zarrab ile hala evli olan Ebru Gündeş’in bu 3. evliliği. Magazinde sıkça duyduğumuz ayrıldılar, ayrılacaklarlar haberlerine rağmen Ebru Gündeş’in evliliği tam gaz devam ediyor. Can güvenliği olmadığını söyleyerek Amerika’ya, eşinin yanına gitmeyen Ebru Gündeş geçtiğimiz haftalarda gitti ve yurda döndü. Sonuç olarak boşanmayla ilgili herhangi bir adım atılmadığı için bu evlilik devam ediyor. İlgili yazı için bkz..

‘Ebru Gündeş, Rıza Sarraf’la görüştü’

Habertürk yazarı Esin Övet, Ebru Gündeş’in kızı ve menajeri ile New York’a giderek, Eşi Rıza Sarraf’la görüştüğünü yazdı. DUVAR – Ebru Gündeş’in New York’a giderek eşi Rızza sarraf’la (Reza Zarrab) görüştüğü öne sürüldü. İddiayı dile getiren Habertürk yazarı Esin Övet, çiftin boşanacağı yönündeki söylentilerin de doğru olmadığını iddia etti.

5. sırada Sezen Aksu.

Sırada hepimizin çok sevdiği duygu yüklü şarkılarıyla yaralarımıza tuz basan Sezen Aksu var. Bu güne kadar 4 kez evlenip boşanmış. Son eşi Ahmet Utlu geçenler de Asmalı Mescit’te güzel bir kadınla görüntülendi..

4. sırada Esra Akkaya var.

Bu güne kadar 5 kez evlenip boşanarak Gönül Yazar’ın tahtını zorlayan ünlülerden biri olmaya aday.. Şimdiler de evlat edindiği bu güzel çocukla mutlu bir yaşam sürüyor..

3. Sırada Yeşim Salkım var.

En konuşulan evliliği Hakan Uzan ile gerçekleştirmişti. Aslında toplamda 5 kez evlenip boşanmış. En son Hakan Eratik ile evlenip boşandıktan sonra şu an bekar ve sakin bir hayat sürüyor. Bu da güzel kızı Meryem Ada…

View this post on Instagram

Alırız bir maşallah #meryemada ?

A post shared by Yeşim Salkım ? (@yesimsalkimofficial) on

2. Sırada ise Seda Sayan var.

Seda Sayan’ın Gönül Yazar’ın tahtında gözü olduğu çok aşikar… 🙂 Kısmet tabi bu işler. Onlar da bir insanla ömür boyu mutlu olmak istemezler miydi? Seda Sayan’ın ay o ne be tek adamla ömür mü geçer demesini kulaklarımda duyar gibiyim.. Seda Sayan bu güne kadar 6 kez evlenmiş boşanmış. Hala genç hala güzel… Bir evlilik daha yapar bu gidişle.. Sizce de öyle değil mi?

Veee geldik zirveye…

1. sırada Gönül Yazar!

Daha tahtını sallayan olmadı. Ama Seda Sayan’dan umutluyuz. Yakında sallayacaktır tahtını Gönül Yazar’ın. Bir zamanların en güzel sesinden bir şarkı ile bitiriyoruz yazımızı..

Puanla

0 puan
Oyla Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Aslıhan Doğan Turan Baba Evine mi Döndü?

İddia Ediyoruz Sosyal Medyanın Çılgın İkilisini Hiç Bu Kadar Samimi Görmemiştiniz!