in

En Pahalı Tektaş Hangi Ünlünün?

Tektaş evlilik teklifi simgesi. Parası olanlar pırlanta tektaş alır, olmayanlar ise evlenme teklifi için yine tektaş alır. Fakat buradaki tektaş pırlanta değildir. Sonuç olarak herkes evlenirken illaki tektaş alır tabi her kadını da sadece tektaşla mutlu etmek mümkün olmayabiliyor. Mesela tektaş alması zaten garanti görülüyor bir de kaç karat olduğu önemli oluyor. Mesela Alişan’a hep cimri derlerdi. Buse Varol’a taktığı tektaşla herkesi şaşırttı.

İşte o tektaş;

blank

Bakın tektaşadamın namını kurtarıyor! O noktaya geldik tektaşta. Peki hiç merak ettiniz mi en pahalı tektaşı kim takıyor?

10. sıramızda İngiltere prensesi Kate Middleton var. Tektaştan biraz farklı bir yüzün ama prenses Diana’dan yadigar bir pırlanta yüzük. Ben kendi adıma şaşırdım açıkçası koskoca prenses bu kadar ucuz yüzük mü takar diye. Ucuz diyorum ama ben sen takamayız o yüzüğü. Fiyatı 137200 dolar. Benim o kadar param olsa gider ev alırım 😛 hayalini bile kuramayacak kadar pahalı yani 😉

blank

Pahalı yüzükleriyle tanınan başka bir ünlü ise Beyonce. Kafam kadar deyiminin vücud bulmuş hali bu olsa gerek. 18 karat 5 milyon dolar. Yani doların bu günkü kuruyla Tl’ye çevirirsek 20 milyon lira tek bir parmağında. İyiymiş. Ben görüntürüne bayılmadım. Beyonce duysa kıskançlıktan böyle söylediğimi düşünürdü ama çok da gerekli değil.

blank

Beyonce olsam ben de belki takardım çok da büyük konuşmamak lazım. Sonuçta bir gün hepimiz beyonce olabiliriz. 🙂

Ve gelelim en pahalı yüzüğe….

Dünyanın en pahalı yüzüğünün sahibi Elizabeth Taylor. 8.8 milyon dolar değerinde 33 karat bir tektaş. Ben bunu Tl’ye çevirmek dahi istemiyorum! Kadın yaşlandı ya e eski güzelliği kalmadı. O da napsın yüzüğüyle dikkat çekmeye çalışıyor. Yazıııkkkkk..

blank

Onların pahalı pırlantaları varsa bizim de pırlanta gibi yüreğimiz var… Tabiki öyle demeyeceğim. Bizim de 86 karatlık kaşıkçı elmasımız var. Kaşıkçı elmasının hikayesini merak edenler için video;

Puan ver

blank

Tüm Dünya Merak Ediyor: WhatsApp Nasıl Para Kazanıyor ve Ben Açıklıyorum

blank

Yolların Denize Çıkmasa Da Seviyoruz Seni Ankara