in

En Ucuz, En Vizesiz Avrupa Tatili! Başak Kablan İle Lviv!

En Ucuz, En Vizesiz Avrupa Tatili!

Avrupa’da ucuza tatil yapmak artık hayal gibi görünse de hala mümkün! Nasıl mı? Paramızın daha kıymetli olduğu ülkelere giderek. Tabiki bu gittiğiniz ülkenin kötü bir ülke olduğu anlamına gelmiyor. Basak Kablan En Ucuz, En vizesiz Avrupa tatili için bize Lviv deneyiminden bahsediyor. Öyle güzel anlatıyor ki çok güzel bir tatil deneyimi için bizim de gidesimiz geldi. İşte o video!

EN UCUZ, EN VİZESİZ AVRUPA TATİLİ | Vlog Değildir! | LVIV

Geçtiğimiz 1 aylık sosyal medya detoksunda Lviv’e gittik. Belki de bu yaz yaptığımız en güzel, en romantik ve en ucuz tatillerden biri oldu. Lviv’e gitmeden önce bilmeniz gerekenleri ve gidince başınıza gelecekleri videoda anlattım, umarım seversiniz. Videonun sonunda ne kadar harcadığımızı da açıkladım.

https://www.youtube.com/watch?v=IkpAzWj-qZo

Videoyu izledikten sonta Ukrayna’ya gidesimiz geldi. Hem güzel yemekleri için hem de o güzel sokaklarını görmek için. Bu arada çok fazla Türk varmış. Bir de hiç bir yerde Türkçe ya da İngilizce bile tabela yokmuş. Her yerde Kiril alfabesi ile yazılan tabelalar varmış. Bu biraz işinizi zorlaştırabilir ama yine de gitmeye değer bir ülke gibi görünüyor.

Bu arada en son Lviv’e gidip bizleri rezil eden Betizmmm’den sonra Başak Kablan hepimize iyi geldi. İşte önce kendini sonra bir milleti rezil eden o kızın hikayesi: https://sosyalpopi.com/ukraynada-cektigi-videolarla-tepkileri-uzerine-ceken-betizmmm-kimdir/

Puan ver

blank

Sınırın Sıfır Noktasında Nöbet Tutan Mehmetçik’ten “Kalem Kılıçtan Daha Keskindir” Mesajı.

15 farklı meze tarifi

Kalabalık Sofralar İçin Farklı 15 Meze Tarifi Önerisi