in

SinirliSinirli üzgünüzgün ŞaşkınŞaşkın KomikKomik AlkışAlkış

Enes Batur Acun Ilıcalı İle Survivor Adasına Yaptığı 14 Saatlik Uçak Yolculuğunda Çıldırdı!

Enes Batur Acun Ilıcalı İle Survivor Adasına Yaptığı 14 Saatlik Uçak Yolculuğunda Çıldırdı!

Yolculuğa ait paylaşımlar instagram viralbeyin hesabı tarafından video haline getirilmiş.

Enes Batur Acun Ilıcalı ile Survivor adasına gitmek üzere yaptığı 14 saatlik uçak yolculuğunda resmen çıldırdı!!! #enesbatur00 #enesbatur@enesbatur @acunilicali#survivor2019 #survivoryunanistan#tv8 #acunmedya #acunmedyatv8#youtuber #youtube#enesbatursungurtekin#enesbaturstory

0 Likes, 0 Comments – Viral Beyin (@viralbeyin) on Instagram: “Enes Batur Acun Ilıcalı ile Survivor adasına gitmek üzere yaptığı 14 saatlik uçak yolculuğunda…”

Enes’i hiç bu halde görmemiştiniz. İnsanların gerçek kişilikleri zor şartlarda ortay çıkar. Enes stüdyo rahatlığında videolarını hazırlayıp çok büyük zahmet çekmeden videolarını yükleyerek yayınlayan bir youtuber. Acun Ilıcalı ile birlikte survivor adasına yaptığı 14 saatlik yolculukta çıldırdığını resmen ilan etti. Bu anları instagram hikayesine koyan Enes başlangıçta takipçilerinden nereye gittiğini tahmin etmelerini isteyen rutin sorular soruyor.

Yolculuk sırasında delireceğinden alın da kendini uçaktan atmaya kadar dayanma gücünün kalmadığını açık yüreklilikle ortaya koyuyor.

Enes’i çıldırtan şeylerden biri Acun Ilıcalıya “Abi nasıl dayanıyorsun, 14 saatlik bu uzun yolculuğa” diye sorduğu soruya Ilıcalı tarafından “Sadece 14 saat, sadece 14” cevap verilmesi oluyor. Beklediği cevabı alamayan Enes Batur tepkisini “14 saat mi?” diye sorarak gösteriyor.

Çıldırmanın son aşamalarında pilottan “Abi iniyoruz değil mi?. İniyoruz de lütfen, yoksa kendimi atacam” diyerek bir kurtuluş beklediği sırada pilotun “iniyoruz” sözü rahatlatıyor. Enes mutlu sona ulaşıyor fakat yolculuğun kadraja girmeyen uzun bölümünde Acun Ilıcalı ve kabin ekibine neler yaşatmış olduğunu düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

sosyalpopi tarafından yazılmıştır.

Türk A Milli Futbol Takımına İzlanda’dan Büyük Saygısızlık!

Tatile Çıkmadan Önce Bilmeniz Gereken 20 Pratik Çözüm.