in

Enes Batur Kimdir? Son Videosunu İzle: Enes Batur Evlendi mi?

Enes Batur’un Son Videosunu İzle

Enes Batur

Ben Enes Batur , 20 Yaşındayım 5 Yıldır Youtube’a içerik çıkartıyorum. Hemen hemen her türde içerik yapabiliyorum ve istediğimi yapmakta sonuna kadar özgürüm. Beni takip eden insanlara ailem diyorum. Bu arada , Youtube Türkiye’nin en büyük Youtube Kanalıyım.

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur bir sosyal medya fenomenidir. Asıl adı, Enes Batur Sungurtekin’dir.

Antalya’lı olan Enes Batur’un Doğum tarihi 9 Nisan 1998. Doğum yeri Ankara.

Babasının mesleği Polis, annesinin ise Hemşiredir. 

İlk olarak oyun konsolları ve bilgisayar incelemeleri üzerine videolar çekerek youtube hayatına başladı.

Yayınladığı videolar kısa bir zaman içerisinde popüler olmaya başlayınca oyun, komedi ve eğlence videoları çekmeye başlayarak daha büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Türk youtuberlar içerisinde en fazla para kazanan kişi olan Enes’in youtube kanalında şu anda 10 milyonu aşkın abonesi bulunmakta.

Filmleri

İlk filmi, başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filmidir. Bu film Enes Batur’un nasıl youtuber olduğunu anlatan bir hayat hikayesidir. 19 Ocak 2018’de vizyona girmiştir.

Filimde Youtuber sevgilisi Başak Karahan da yer aldı ancak 2018’in yaz aylarında Başak Karahan’dan ayrıldı.

Enes Batur ikinci filmini tamamladı. Çekimleri bir süredir devam eden filmin vizyona girme tarihi 31 Mayıs 2019. İlk filmin kadrosunda bulunan isimlere yeni isimler eklenerek çekilen yeni filmin başrolünde yine Enes Batur bulunmakta. Diğer oyuncular ise Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan ve Altan Erkekli gibi önemli isimler. Filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta bulunuyor. Yapımcılığı Eren Medya ve TME Films yapıyor.

Enes Batur Evlendi mi?

Enes Batur sosyal medya üzerinden düğün davetiyesi paylaşarak 22 Mayıs akşamı Damla Aslanalp ile hayatını birleştirdi.

Evlendiğine inanmayan takipçileri Düğün için reklam iddiasını ortaya attı. Bazı takipçileri ünlü YouTuber’ın vizyona girecek filmi için reklam yaptığını, bazı takipçileri ise resimlerin yeni filmden bir sahne için gerçekleştiğini iddia etti..

Puan ver

Game Of Thrones ve Starbucks Dardağı!

Youtuber Barış Özcan Kimdir? Son Videosunu İzle.