in

KomikKomik

Eser Ve Berfu Yenenler Çifti Düğünlerini Sosyal Medya da Linç Edenlere İlk Kez Cevap Veriyor!

Eser Ve Berfu Yenenler Çifti Düğünlerini Sosyal Medya da Linç Edenlere İlk Kez Cevap Veriyor!

Eser Yenenler Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli seçilen Berfu Yıldız, ile 9 Haziran 2019 tarihinde dünya evine girdi. Düğün Kilyos Milyon Beach’te kır düğünü olarak gerçekleşti. Düğünle ilgili sosyal medya da bir çok eleştiri yapıldı. 300’ü konuğun katıldığı düğün de sanat, spor ve televizyon dünyasından da seçkin birçok isim yer aldı. Düğünle ilgili sosyal medya da olumlu ve olumsuz bir çok yorum yapıldı. Yapılan yorumlara rağmen düğün dillere destan güzellikte ve eğlenceli olarak tamamlandı. Eser ve Bergu Yenenler çifti sosyal medyada yapılan olumsuz yorumlarla linç girişiminde bulunan sosyal medya kullanıcılarına cevap olarak çok güzel bir video hazırlamış. Çiftin yapılan linç yorumlarına verdiği cevaplar inanılmaz derecede olgun ve eğlenceli olmuş. Dikkatlerden kaçmayan bir durum ise Berfu Yenenler’in Eser’i ne kadar çok sevdiğini gösteren o güzel bakış ve yorumları olmuş. İzleyin keyif alacak ve eğleneceksiniz. Çifti bu güzel video sebebiyle kutluyoruz.

Eser – Berfu Yenenler Çifti Düğün Linçlerine Cevap Veriyor! | EYS Ev Modu

Yaz başından beri herkes onların düğününü konuştu şimdi konuşma sırası onlarda?Eser Yenenler ve Berfu Yenenler sosyal medyada kendilerine acımayanlara cevabı EYS Ev Modu’nda veriyor!

https://www.youtube.com/watch?v=Fm81S_x6eZU

Kır düğünü olarak gerçekleşen düğünde Eser Yenenenler, Musa Çakmak imzalı mavi renkli smokin giyinirken, Berfu Yıldız ise, Akay Birdal imzalı özel dikim gelinlik giydi. Eser Yenenler ile eşi Berfu Yıldız’ın düğünde yaptıkları dansları en dikkat çok eleştiri alan anlardan biriydi.

Adeta ünlü akınının yaşandığı düğün sosyal medya da bir çok kişi tarafından paylaşıldı ve yorumlar yapıldı. Çiftin nikâh şahitliğini dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı. Çift düğünden 1 gün sonra balayına Antalya’ya gitti.

Eser Yenenler Show “Best Of Linç@” 1. Bölüm Unutulmaz Anlar.

Puan ver

kafalar-kanali-1-milyon-tl-range-rover-verme-yarismasi-yapti-kiskirma-kazan

Kafalar Kanalı 1 Milyon TL Range Rover Verme Yarışması Yaptı: Kışkırma Kazan.

youtuber-aras-karanfil-sarzim-yok-bahanesiyle-aldigi-telefonu-kirdi-dayak-yemekten-son-anda-kurtuldu

Şarjım Bitti Bahanesiyle Konuşmak İçin Aldığı Telefonları Parçalayarak Trolledi, Dayak Yemekten Son Anda Kurtuldu!