in

Evli Bir Adamla Aşk Yaşıyor Haberi Karşısında Serenay Sarıkaya İsyan Etti.

Evli Bir Adamla Aşk Yaşıyor Haberi Karşısında Serenay Sarıkaya İsyan Etti.

Kendisi gibi oyuncu olan Kerem Bürsin ile 3,5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda bitiren Serenay Sarıkaya isyan etti.

blank

Serenay Sarıkaya evli bir iş adamıyla aşk yaşıyor haberleri karşısında instagram hesabından isyan gibi bir paylaşım yaptı.

Ünlülerin karşılaştığı en önemli sorunlardan biri haklarında yapılan asılsız haber. Yapılan bir haber online olan binlerce insan tarafından anlık olarak okunmakta ve hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Haberin asılsız olduğu ile ilgili açıklamalar yayılmasını önleyemediği gibi inandırıcı olamamaktadır.

blank

İnsanların, ünlülerle ilgili haberlere hiçbir araştırma yapmadan inandığını ve bu tarz haberlerin büyük bir ilgi gördüğünü bilen magazin sektörü her dedikoduyu haber yapabilmektedir. Bir ünlünün medya ile mücadele etmeye çalışması ise başına alabileceği en büyük sorundur. Medya bu gerçeğin de farkında olduğundan en asılsız dedikoduyu bile haber yapmaktan çekinmez. Medya ile hukuki mücadeleye girmek her insanın göze alabileceği bir durum değildir.

blank

Serenay Sarıkaya evli bir iş adamıyla aşk yaşadığı şeklinde yapılan habere isyan ederek artık hukuksal süreci başlatacağı yanıtını vermiş.

İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çooook mutluyum. Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam ederken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum. Yok artık! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz. Gelinen nokta inanılır gibi değil. Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize…

blank

Puan ver

blank

Yaz Mevsiminde Evli Kadınların Psikolojisini İyi Anlamak Gerek.

blank

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Zehirlendi.